Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mamahoteles férfiak! Nem okoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamahoteles férfiak! Nem okoz bennetek frusztrációt ez az ismerkedésnél? Ugyanúgy elmeritek hívni randira, ha utána úgysem tudtok hol együtt lenni?

Figyelt kérdés
Hova viszitek a nőt?
2022. szept. 9. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a szüleimnél laktam még akkor is haza vittem. Külön lakrészem volt, szóval nem okozott problémát, fusztrációt. De ha ez nem lenne, akkor is lehet bérelni a légyottokra helyet. Vagy ha a nő szerencsésebb helyzetben van, akkor nála is lehet ha felhív magához. Fiatalon meg bárhol is jó volt.
2022. szept. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy Tiki Motel, mint a terminátor 1-ben.
2022. szept. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
1 évig voltam szakitás után szingli, mielőtt lakást vettem és új kapcsolatom kezdődött. Szerintem több mint 20 lányt vittem ágyba az egy év alatt. De haza csak kettőt vittem, amikor üres volt a kecó, amúgy hotelszobák, búvóhelyek, vagy ha a lánynak volt kecója, akkor itt voltunk.
2022. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Csak olyan nőkkel kezdek akinek van lakása. :))))
2022. szept. 9. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
24 éves koromig a szülői házba hordtam haza a csajokat :D megesett hogy reggel a szülők érdekesen néztek ránk egy átkefélt üvöltve élvezős éjszaka után
2022. szept. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!