Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már olyan, hogy többször is együtt aludtatok a randipartneretekkel, mégsem mozdultatok rá?

Figyelt kérdés
Miért nem? Tételezzük fel, hogy egy sportos, formás, vékony, ápolt lányról van szó.

aug. 10. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem. El se tudom képzelni ezt. Nem aludnék olyannal aki nem vágyik rám annyira, hogy kezébe vegye az irányítást ha már én nem kezdeményezek. Hogy tényleg semmi testiség ne legyen az szégyenletes.
aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10%
Tehát a nő feljön hozzám, befekszik az ágyamba és én nem dugom meg??? Ilyen még nem volt. És nem is lesz! 😂😂😂
aug. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Számomra is hihetetlen, de sokadig alkalomra se történt semmi. Ennyire azért csak nem lehet töketlen valaki. Lehet titkon meleg vagy van valakije?
aug. 10. 10:28
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt olyan ! Tetelezzuk fel hogy elmulik a halucinogen hatasa, es jozanul atgondolod ;)
aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokszor feküdtél már az ágyában és nem volt semmi, akkor lehet, hogy rossz ágyban fekszel...
aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Többet nem fogok vele aludni, mert én ezek után már kioffoltam, csak érdekel, hogy mi lehetett az oka.
aug. 10. 10:42
 7/14 anonim ***** válasza:
Volt. Mind a mai napig remek szexuális életünk van, de időnként jólesik csak élvezni a másik jelenlétét és pihenni.
aug. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 de úgy értem, hogy ismerkedés elején együtt alszotok már többször is, mégsem szexelsz vele.
aug. 10. 11:26
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt ilyen, ha tetszett a nő akkor volt szex is.
aug. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Úgy is értem. Ismerkedés elején is volt, hogy szex nélkül feküdtünk egymás mellett, élvezve csöndben a másik jelenlétét, és ennyi volt. Túl sok gyökér és szemét ember van, olyanok, akiknek az ember szívesen tekerné ki a nyakát. Vendéglátásban dolgozunk mindketten, az agyunk vérezni tudna olyankor. Egy véleményt osztunk, hogy nincs annál jobb, ha van valaki, akivel a csöndet is meg lehet osztani. Ettől semmivel sem volt laposabb a szex, az is volt rendesen, nem is kicsit. Sőt, mindketten nyitottak vagyunk, szóval mind a mai napig kipróbálunk kisebb és nagyobb újdonságokat. Nekünk így jó.
aug. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!