Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem szeretik a nök, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a nök, ha többször is el tudok menni egy menet alatt? Bezzeg ök alapnak tekintik, hogy nekik többször is legyen orgazmusuk.

Figyelt kérdés

júl. 1. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Mivan?
júl. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mi a bajod? Komoly a kérdés? Hol élsz, haver?
júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha elmész, akkor lelankad a farkad. Ez mégis kit nem zavar? Vagy te 3x felállítod, a nő meg vár mikor tudsz annyit kemény maradni hogy elmenjen???
júl. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Mennyi tudatlan van itt.

Attól, hogy elélvez egy pasi

- még nem biztos, hogy van magömlése (erre meg vannak a módszerek, PC izom és hasonlók)

- egyáltalán nem biztos, hogy le is lankad neki. Fiatalabb koromban simán toltam tovább én is. Több ilyen alkalom is volt.


Az, hogy ez egy nőt miért zavarna nem tudom, mert nekem sosem volt ilyen. Sőt inkább tetszett nekik, hogy nem egy menet van csak.


Hogy érted, hogy zavarja őket? Mit mondanak?

júl. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez mekkora egy baromság,látszik nyáriszünet van,unatkozó kamaszok kiverték már egy nap többször is,megunták a recskázást..
júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 több csaj is mondta, hogy lehetöleg egyáltalán ne is spricceljek még gumiba se
júl. 1. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Mert nem kíváncsiak az öntömjénezésedre.
júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem ezt. Vagy max utálta a csaj a spermát, és nem akart 2x foglalkozni vele. Vagy nem hitte, hogy állva marad neked elélvezés után (a férfiak 95%a teljesen lelankad egy spricc után).
júl. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!