Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy párkapcsolatban lelombozó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban lelombozó egy férfinek ha a nő mindennap kívánja a szexet ? Naponta akar többször is ?

Figyelt kérdés
Teherként éli meg egy férfi ezt ha ilyen kalcsoltban él ?

aug. 8. 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Személyfüggő! Én értékelném!
aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Két kapcsolatomnak biztosan emiatt lett vége. Míg hatott az újdonság ereje működött, utána halvány ült az érdeklődés, s végén már megszűnt.
aug. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
Miért lenne lelombozo? A kapcsolat elején ez természetes, utána szerintem már kevésbé. Jobb ha a szex nem válik úgymond napi rutinná. Ráadásul egy alaposan megkefélt nő nem is feltétlenül kívánja a szexet másnap. Pl azért mert menni is alig tud, annyira szét van krva. Nekem volt egy szöke barátnőm, hatalmas dudákkal. Utánam egy fekával kavart, mondta hogy egy egy 45 perces dugás után menni alig tudott. Szóval nem, abszolút nem lelombozo ilyet kérni egy férfitol, de elvárás azért ne legyen. Belülről kell fakadni a vágynak nem követelésre.
aug. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Én igénylem a napi 5 6 élvezést
aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4 És mindezt hány farokkal tudod biztositani?
aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
A franc se szexelne minden nap,minek?
aug. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ferfikent mondom, hogy semmikep nem lelombozo ha latom a non, hogy kivan. Hogy a csudaba lenne az? Inkabb az a lelombozo ha en kell kunyeraljam a szexet.

Faraszto viszont lehet esetenkent de szerintem edzes es fantazia kerdese.

aug. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párkapcsolatomban ilyen " veszélynek" nem vagyok kitéve. Soha nem is kívánta egy napon a szexet többször. (Sajnos)
aug. 8. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A gondok ott kezdődnek, hogy az ilyen hölgy akkor is kívánja naponta többször, ha épp gürizni vagy a betevőért látástól vakulásig. Ha pedig kívánja akkor többnyire ki is elégíti mikor kivel. Ezt nevezik nimfomániásnak....
aug. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem napi igényeim vannak. Nem azt mondom hogy minden nap több, de igen. 😅
aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!