Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy párkapcsolatban lelombozó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban lelombozó egy férfinek ha a nő mindennap kívánja a szexet ? Naponta akar többször is ?

Figyelt kérdés
Teherként éli meg egy férfi ezt ha ilyen kalcsoltban él ?

aug. 8. 00:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nagyon emberfüggő. Nekem elég magas az igényem, így én örülnék, de hallottam olyan palikról is akik havi 1-el vígan elvannak, nekik valószínűleg terhes lenne. Ilyen téren is meg kell találni a hasonló igényű párt. 34/F
aug. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekünk nem az. 15 év házasság után is van minden nap szex. Az mellett, hogy feleségemnek is szüksége van a szexre, a kielégülésre, én is igénylem napi szinten. Ilyen szempontból az igényeink passzolnak. A párkapcsolat, házasság erre a területére is érvényes a ki, és mit hozott otthonról. Feleségem azt tanulta meg, hogy a férfi igényeit mindíg ki kell elégízeni, minden nap le kell csapolni. Fenn kell tartani az érdeklődés, hogy mindíg kívánatosnak kell lenni. Én azt, hogy egy nővel mindíg foglalkozni kell, kielégíteni. Törődni a testével, lelkével.


A férj tel­je­sít­se há­zas­sá­gi kö­te­les­sé­gét a fe­le­sé­ge iránt, ha­son­ló­kép­pen a fe­le­ség is a fér­je iránt.

A fe­le­ség nem ura a maga tes­té­nek, ha­nem a fér­je, ha­son­ló­kép­pen a férj sem ura a maga tes­té­nek, ha­nem a fe­le­sé­ge.

aug. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Egyénspecifikus.


Voltak exek akik bírták a napi libidóval tartani a tempót, voltak, akik pedig felsültek.

Pedig én elején jeleztem, hogy elég aktív vagyok, reakció: kiéhezett faszik előadják, hogy ők elbirnának velem... Aha, persze.

aug. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Remélem nem, mert minminden nap minimum kétszer szexelünk. Hétvégén többször.

23L

aug. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem igazából itt az a probléma, hogy igen is vannak ilyen nők, én is. A férfiak meg arról panaszkodnak, hogy olyan nőt akarnak, aki kívánja a szexet, és nem kell neki "könyörögni" érte, vagy nem kap visszautasíttást fejfájásra hivatkozva. De ha kapnak egy ilyen nőt nem tudják kielégíteni a vágyait és megunják a folytonos "kudarcot". Nekem is ment ez miatt tönkre kapcsolatom.
aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem a "folytonos kudarcot" unják azok meg, hanem téged!
szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!