Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarom őt ennyire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom őt ennyire?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Van a legjobb férfi barátom, akit nagyon kivánok és ezt ő tudja is. Viszont nekem már családom van, ezért próbálom elfojtani az érzéseimet iránta. Na de mint kiderült ő is akar engem, de tiszteletben tartja. Valamint évente csak egyszer találkozunk személyesen, mert én külföldön élek. Próbálok nem rá gondolni ,de a tudat alattim még álmomban is felhozza és nagyon perverz gondolatok keletkeznek ebből. Már teljesen kivagyok... -.-



#szex #szenvedés #gondolat #tudatalatti #legjobb férfi barát
aug. 16. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert kívánod vele a szexet. Az ember nem lesz automatikusan érzéketlen a másik nem iránt csak azért, mert családja lesz
aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek akkor mi baj lehet? Jó tény ha megtudjátok beszélni h pározokkal az lenne a legjobb hogy ez van.. Ha nem a monogámia hive akkor lehet be le is megy. Vagy még ami megoldás hogy pár csere?
aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nos mivel évente egyszer találkozunk és csak akkor tudnánk együtt lenni,igy nehéz. Valamint ha lenne még is köztünk szex és jó is lenne, akkor nagy esély lenne rá, hogy feladnám az itteni életem miatta és haza költöznék. Egyébként ő neki nincs párja.
aug. 16. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi miatt kívánod ennyire és mióta?
aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Gondolom kihült a kapcsolata, unalmas, nincs annyi szex.


Ezért szoktak ág emberek félrekacsintani.

aug. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ó...talán azért mert hülye vagy.Miért alapítottál családot,ha más emberhez vonzódsz?Ne merd megcsalni a férjed,mert az a legundorítóbb dolog.
aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Mindenki aki csal, az! Legyen nő vagy férfi!
aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!