Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy negyvenes-ö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy negyvenes-ötvenes nagyon jól kinéző hölgyek hónapokig-évekig fenn vannak a különböző társkeresőkön ? Ennyire nem találnak megfelelő társat maguknak, vagy ha tagadják is, kizárólag szexkapcsolatokra hajtanak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Válogatás.
2022. okt. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Volt hozzá szerencsém.

2-3 szex, és ennyi. Túl sokat ne várj ilyen nőtől.

2022. okt. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Nézz már szét a korban hozzájuk illő férfiak(khmmm) között hogy hogyan néznek ki. Na. Hát ezért.
2022. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hölgyként írtad,kedves hármas?
2022. okt. 30. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Válogatunk, mert megtehetjük. Bár én semmilyen társkeresőn nem vagyok fenn, de úgy gondolom a döntés és az elhatározás mindig a nő kezében van. Szóval nem minket választanak, hanem mi választunk.
2022. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-s ezt sok lány szájából lehet hallani de persze nem így van🙂🤌 csak eggyesek ezt képzelik. Én is mondhatok passzt férfi létemre max le hülyéz egy hisztis "nő".
2022. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
5-ös vagyok. Csak a saját példámat tudom mondani, hogy én válogatós vagyok. Nyilván kell valami, ami külsőleg megfog egy pasiban, de nekem a személyiség is fontos.
2022. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Két okból. Az egyik hogy irgalmatlan sok időt elvesz a beérkező levéldömping szűrése. Tökmindegy mit írnak ki magukról úgyis záporozni fognak a bepróbálkozók (akik közelében sincsenek annak amit keresnek de azért ctrl-c-vel elküldik egy nap 100 helyre ugyanazt), az idióták és a színvonal alatti figurák = 100-ból max. ha egy bejövő levél a talán érdekes kategória (elég időrabló folyamat a rengeteg levél törölgetése és megtalálni benne azt aki érdekes lehet).

A másik ok... a kereslet-kínálat egyensúlya. Ha a saját adottságaikhoz mérten sokkal jobbat keresnek az nem fog összejönni, mert nincs meg a "piaci egyensúly".

2022. okt. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amiért te sem jössz össze velük.
2022. okt. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!