Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight ugyanolyan mint ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight ugyanolyan mint ha igazibol csinalnam?

Figyelt kérdés
Meg szuz vagyok ezert nem tudom milyen megeri venni egy fleshligtot mint kiverni kezzel?
aug. 14. 01:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
aug. 14. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor milyen?
aug. 14. 02:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan csak hasonlo. Szerintem keress egy lanyt magadnak inkabb. A fleshlight mondjuk olyan 85%-os elmenyt ad de a p.nci az igazi.

Raadasul eleg draga is.

aug. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja olyan mint az igazi

Majd jól markolászd meg a csöcseit dugás kozbe

aug. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Puncit nem helyettesíti senki, a Fleshlight viszont feldobja a faszverést.
aug. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Ha olyan lenne mint az igazi az emberiség minden problémája megoldódna. Nem lenne szükség nőkre, nem lenne így politika, háborúk, kereskedelem és annak környezeti hatása. A nők egyetlen funkciója a gyerek kihordás és a háztartás lenne. A pinánál nagyobb fegyver nem létezik ezen a földön.
aug. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki nem hasznalta mindkettot az ne nyilatkozzon. Egyebkent tenyleg nagyon durvan hasonlo. Viszont egy ido utan megunod, mert dugod a semmit es tobbre vagysz. Lehet lusta lettem hozza de a recska egyszerubb
aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden srácnak kell egy Fleshlight.

Nagyon szeretem tolni.

aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!