Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja a pasi szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a pasi szex közben, hogy ne mozogjak, maradjak nyugton? Szó szerint az volt az elvárás, hogy fadarabként feküdjek. Ebben mi a jó?

Figyelt kérdés
aug. 11. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőle nem kérdezted?
aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Túl hamar elélvez ha mozogsz.
aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért jó az neki, ha a nő csak mozdulatlanul fekszik?

Ezt tőle volna érdemes megkérdezni. Én az izgága nőket szeretem, szex közben is ha ő is csinál dolgokat.

aug. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BohócKolbász ***** válasza:
92%
Gondolom nem tud koncentrálni. Egyáltalán jó vele a szex?
aug. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem itt kérdeznék ha lehetne vele erről beszélni. Furán mozog szex közben. Benyomja és megáll, nem csinál semmit, de elvárja, hogy én se mozogjak. Ez mi?
aug. 11. 17:09
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne szexelj vele
aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Korai magömlése van. Az élvezés határán van ilyenkor, csak nem mer mozogni, mert hamar eldurranna. Gondolom nem szeretne beléd élvezni.
aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgessetek róla!

Ha nem hajlandó kommunikálni, ha neked nem jó vele a szex, akkor felesleges tovább együtt tölteni az időt, célszerű inkább szakítani!

aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom ez mi. Elképzelem a szituációt, amit leirsz, és szerintem elképzelhető, hogy gyorstüzelő. Ha sok a mozgás, sok inger éri, és hamar elélvez.
aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mantis religiosa ***** válasza:
Próbaképpen verd ki/ vagy szopd le a menet előtt! Akkor a másod8knál kiderül majd, hogy egymenetes gyorstüzelő, vagy más van a háttérben.
aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!