Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi, aki egyáltalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki egyáltalán nem nyal? Lehet elvárás a nő részéről? Vagy ha nem akarja a férfi, akkor hagyni kell, és keresni egy másikat, aki szereti csinálni?

Figyelt kérdés
aug. 3. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha valamit NAGYON nem szeret a párod, amit te szeretnél, akkor nem illetek össze.

Beszéljétek meg.

aug. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha valamit nagyon nem szeret a párom, amit én szeretnék stb....akkor már meg is valósult az össze nem illés, nem? Akkor meg már nincs is mit megbeszélni. Szétmenés van, semmi más, gondolom.
aug. 3. 08:24
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Azért kell beszélni, mert kiderülhet, hogy mégis jobban szeret téged.

Amúgy te nem szoktál beszélni a pároddal, csak dugni?

aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

"Vagy ha nem akarja a férfi, akkor hagyni kell, és keresni egy másikat, aki szereti csinálni?"

Igen. 10 évig voltam valakivel, aki néha nagy kegyesen kinyalt, még csak nem is volt jó benne. A mostani meg a plafonra is felnyal, kérés nélkül...

aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De, szoktam beszélgetni vele, erről is beszélgettem. Ott az derült ki, hogy nem, nem szeret engem mégis jobban. Ezért a zavar azóta is, teljesíthetetlen elvárásokkal érkezem-e egy kapcsolatba, vagy sem? Azóta máson nem teszteltem.
aug. 3. 09:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezt elsőnek mondd meg neki. Azt, hogy ez neked fontos, és nem tudsz nélküle élni.
aug. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Ezt ki a f...om érti?! Nem nyal ki az a retek vagy mi?!

Ismerkedéskor ez is kiderül és elhajtod a rákba! Nem jössz össze ilyen szerencsétlennel! Nem írsz ide ilyen marhaságot!

aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sose kérdeztem meg senkitől se ezt ismerkedéskor nyíltan. Most már megtenném. Bár ettől meg lehet, hogy üzletiesnek minősítenék a hozzáállásom, nahát, én kapni szeretnék valamit, elvárásaim vannak, ja, hogy én már eleve úgy állok hozzá?? Hát én nem feltételek nélkül szeretem a másik embert? Szerintem nem, de nem tudom, ez baj-e.
aug. 3. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én max csak női talpat nyalok.
aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Annak, aki azt kérdezi privátban, hányadik randin kérdezném meg, eléggé az elején. Mert ha nem fog, akkor nem szeretnék vele kapcsolatban lenni. Amikor már bizalmasabb kérdéseket is érintünk. Ez lehet az első randin, lehet a másodikon, harmadikon. Eléggé hanyagolom a smalltalkot mindenkivel, súlyosabb mondanivalókkal szoktam indítani minden beszélgetésemet.
aug. 4. 06:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!