Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlagnál jobban nézek ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál jobban nézek ki, de pár darab like-nál többet nem kapok társkereső appokon?

Figyelt kérdés

Nem nagyképűségből, de tudom, hogy az átlagnál jobban nézek ki, 10es skálán egy 7es vagyok. Magasság, testalkat stb átlagos női elvárások kipipálva.


Viszont ezeken az appokon szó szerint 5-6 likeot tudok összegyűjteni maximum. Azok is általában a legrondább nőktől.


Tudom, hogy hatalmas ego boost a nőknek ezen appok használata, meg a férfiak 90%-a verseng a nők alsó10%-áért, de akkor is kicsit értetlenül állok ez mellett. Vannak ismerőseim akik ott ismerkedtek meg a párjaikkal..



aug. 11. 11:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem lehet, hogy kicsit túlértékeled magad mégis?

N

aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 VadApuci ***** válasza:
73%

2 opció van

1. a megnyilvánulásoddal van gond a bemutatkozódban, ha van ilyen azokon az app-okon

2. az a 10/7..az inkább csak 10/4

aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nem nézel ki az átlagnál jobban.

Nyilvan ismerosok, par jofej lany, anyu azt fogja mondani, de kb ezek az appok az egyetlen valoban kegyetlenul oszinte merteke hogy lecsekkold mennyire nezek ki jol.

Hidd el nem a vilag eskudott ossze ellened hanem pont abba az atlagba tartozol akiket nem fognak a lanyok atlag felettinek gondolni.

aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Én nagyon sok lájkot kapok, míg a nálam sokkal jobb nő barátnőm alig. Az ok szerintem abban van, hogy amit ő jónak talál magáról fotót, az szerintem nem jó. Nem ronda a fotóin, csak valami hiányzik, talán a kisugárzás, a lazaság, nem tudom. Amikor én csináltam róla egy fotót ahol épp lazán nevetett, az nem tetszett neki, de kitette , es özönlöttek a lájkok. Az más kérdés, hogy nem érezte önazonosnak es leszedte, most megint nincs neki senki.

A másik ami ok lehet, hogy a férfiak nem csak a szép arcot és csinos alakot keresik. Azt IS. De ha valakin látszik, hogy életvidám, pozitív, azzal szívesebben lennének akár rövid-, akár hosszútávon. És az életvidám, laza es értelmes nők között is sok a szép es csinos. :) Amikor valakin a mosoly mögül is görcs jön át, arra inkább nem dobnak lájkot.

A harmadik, hogy nem feltétlenül a széparcú, vagy a vékony jön be nekik. Le vagyok döbbenve, hogy a duci, lógó mellű (has aljáig) barátnőmnek mennyi jó pasi hódolója van. Mondjuk ő tele van önbizalommal, és sokat nevet, jó a dumája, tájékozott, és szexuálisan aktív.

Egyszóval, a kipipálható külső nem minden, csak egy jó alap. A siker máshol van.

aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy felreolvastam, de azt hittem nő írta ki! 😅4-es voltam.
aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Attól még, hogy anyukád és a nagynénéd szerint te vagy a leghelyesebb fiú, a környéken, ez még nem tükrözi vissza a valós szépségedet...

Azt mondod, hogy 10ből 7 pont vagy. Melyik 10es skála alapján? Hány nő 10es skálája alapján állítottad fel önkéntesen ezt a statot?


Valójában te hasraütéssel belőtted magad 7esre egy hasraütés skálán, ami a Te fejedből pattant ki...

És mivel a szépség eléggé szubjektív dolog, merem állítani, hogy rondább vagyok mint te (mert engem nem hajt a megfelelési kényszer) mégis van egy gyönyörű nőm.

Te, azért nem találsz párt, mert te a társkeresőkön vergődsz lájkokért és önigazolásért, és hülye mindenki aki nem tart jó pasinak.

És ez az a vergődés ami miatt te Valójában az "átlagos" kategória vagy a nők szemében, tehát egy gyenge 6os vagy egy erős ötös, azon a bizonyos "tízes skálán" és ez teljesen független attól, hogy napi Hány órát töltesz szépítgetéssel

aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet mégse nézel ki jól. Ki vagy sportolva rendesen? Hajad is milyen?
aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy a válaszolók többsége szintén nő. Ha nem nézel extrém jól pasiként, nem igazán tudsz érvényesülni ezeken az appokon. Nekem is kb ennyi lájkom szokott lenni, meg pár matchem, akik kb vissza sem írnak. Ez főleg a fiatalabb korosztályra igaz, még az érettebb nők azt mondom, sokkal figyelmesebbek, kommunikatívabbak de ők meg nem tolonganak egy 25 éves pasiért. Nekem már mondta azt nő, nem is egy, hogy gyönyörű arcom van, és nem, nem anyuci volt, hanem olyanok, akikkel le is feküdtem pl, mégis kb ha egy évben 2-3-4 randi összejön Tinderről, amiből még szintén nem okvetlenül alakul valami. Sajnos időhúzás, és csak felcseszed magad rajta, de rá vagyunk kényszerítve, mert ma már élőben egy szórakozóhelyen is mindenki a xaros telefonját bújja. Ennek lett az eredménye, hogy gusztustalan, igénytelen nők is kedvükre válogathatnak, míg egy átlagos, vagy akár helyes pasi meg örülhet, ha félévente szexel. Köszi közösségi média! Egyébként haveri köröm sem produkál nagyobb számokat, mint a kérdező, miközben akárhány nőt kérdeztem, mind azt mondta, hogy 99+ lájk (ennél többet nem jelez ki pontosan az app), és 100-200 matchek. Szóval nyugodtan befejezhetitek, hogy így anyuci meg a nagyi mondta, hogy jól nézel ki. Valószínűleg a kérdező ténylegesen megüt egy erős átlagos szintet, mert ha nem tenné, 0 lájkon állna. Persze ezeket egy nő soha nem fogja megérteni.
aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te gondolsz többet magadról


2. tippem meg az, hogy bénák a képeid.


ha élőben jól megy, flörtölnek veled a nők, akkor ez a 2. opció a valóság. Ha viszont még szemezni se nagyon szoktak, akkor sajnálom, de tényleg ronda vagy.

aug. 12. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem jók az appok, én is tettem ki nem sokat kaptam. De kíváncsi voltam, hogy egy top pasi kap-e többet ezért csináltam egy kamu profilt, de arra sincs senki. 1 hónap alatt talán 5 like. abból irtam 1-nek de még vissza sem írt.
aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!