Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az átlagnál jobban nézek ki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagnál jobban nézek ki, de pár darab like-nál többet nem kapok társkereső appokon?

Figyelt kérdés

Nem nagyképűségből, de tudom, hogy az átlagnál jobban nézek ki, 10es skálán egy 7es vagyok. Magasság, testalkat stb átlagos női elvárások kipipálva.


Viszont ezeken az appokon szó szerint 5-6 likeot tudok összegyűjteni maximum. Azok is általában a legrondább nőktől.


Tudom, hogy hatalmas ego boost a nőknek ezen appok használata, meg a férfiak 90%-a verseng a nők alsó10%-áért, de akkor is kicsit értetlenül állok ez mellett. Vannak ismerőseim akik ott ismerkedtek meg a párjaikkal..



aug. 11. 11:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Küldj képet, ha gondolod, mondok véleményt.
aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Èn 2 napja regeltem nőkènt, tènyleg sok like-t kaptam, de kiàbràndìtó a felhozatal. A hajós, mindent megmàszós, extra sportokkal van tele a ffi oldal. Èn azokat húztam jobbra, akik ugymond "hètköznapi" kèpekkel rendelkeztek. (Kb.20.)Mivel pàrba àllàs volt ès nem tudtam ilyenkor mi van.., ìrtam a felènek, abból 4 vàlaszolt, de kèrdèst, hogy a beszèlgetès folytatódjon vagy bàrmi èrdeklődèst nem mutatnak.

Szóval nem igazàn èrtem a pasikat sem. Èn inkàbb örülnèk a kevesebb like-nak, több èrdeklődèssel..

aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!