Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 17-18 cm-es pénisz valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17-18 cm-es pénisz valóban kicsi?

Figyelt kérdés

Engem már több nő is kiröhögött, megalázott, meg olyat is mondtak, hogy nem is vagyok férfi tulajdonképpen.

Tényleg kicsinek számít?



aug. 11. 15:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

10

Egyetértek. Szánalmas ha még a 17cm-re is rá kell hazudni egyet szerencsétlen 9-es kommentelő, és a többi kamus...

aug. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%

Nem a szopástól lesz nagyobb, hanem az izgalmi állapottól, de gondolom azt nem mérted le tolómérővel, ahogy azt sem h a makk is nagyobb lesz. Érteni meg nem fogod, mert nincs farkad.

Szerintem is engedd el, én se okoskodók neked női dolgokrol.

aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
21%
11 nem kell ráhazudni semmit semmire.
aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem meg te nem fogod fel amit a farokméregető kislány írt. Egy fasznak a maximális mérete mindig ugyanannyi. Ami 18cm-ig képes felállni az sosem lesz nagyobb. Az a 17cm-es aminek létezik még olyan magasabb izgalmi állapota amitől 18cm lesz (ahogy te írod), az akkor nem 17cm hanem 18cm, csak nem elég jó a csajod, hogy kihozza belőled, vagy túl sokat recskázol és azért nem áll rendesen. Ha meg te 17-18-nak mondod, akkor az inkább lesz 17 csak te is marokméretfóbiás vagy és azt hiszed, hogy az egyszer kissebb, egyszer nagyobb szöveget beveszik a nők. Láttam már néhány farkat, bár még egyet se mértem (ezt a hiányosságomat majd igyekszem pótolni) de minden pasinak egyformán állt fel ugyanakkorára, nem attól függött, hogy milyen kedve van éppen. De látom nagyon beakadt nálad is a farok és centi kérdés, nyugodtan küzdj még itt egy kicsit, hadd szórakozzunk! 😂👍

36N

aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
33%

14


Némi ellentmondás van abban, amit írsz:


"Az a 17cm-es aminek létezik még olyan magasabb izgalmi állapota amitől 18cm lesz (ahogy te írod), az akkor nem 17cm hanem 18cm, csak nem elég jó a csajod, hogy kihozza belőled, vagy túl sokat recskázol és azért nem áll rendesen."


vs.


"Láttam már néhány farkat, bár még egyet se mértem, de minden pasinak egyformán állt fel ugyanakkorára, nem attól függött, hogy milyen kedve van éppen."

aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%
Pisilésre elég lesz.
aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%

15

Csak ennyi??? Mééég, mééég... 😘

aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17%

17


Szerettem volna még mondani vmit, de ha ennyire kérsz, akkor inkább nem. :(


15-ös voltam

aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
19%

15

Nem lankadás és merevedési problémákról szólt a fáma. Miért ne lehetne azt írni, hogy 17-18cm. Abban igazatok van a max méret 18cm. De ne mond már, hogy minden partnerednek ugyan akkora volt mindig, mert ilyen nincs. Második alkalomra sem lesz ugyan akkora, hiába tud a faszi 3 menetet… Ejakulációkor meg alapból nagyobb lesz, lehet nem 1centivel, de azt te is érzed, hogy jócskán megduzzad.

Azért, mert te sok faszt fogtál nincs úgy. Annál azért jóval több férfi van és nem vagyunk egyformák, meg ez olyan KSH-s statisztika amit hagyjunk is. Gondolom neked is volt olyan, hogy nem voltál annyira feltüzelve és nehezebben nedvesedtél be vagy élveztél el.

Fasz nélkül felesleges észt osztani.

aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
14 nek akart menni, bocs 15:D
aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!