Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 17-18 cm-es pénisz valóban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 17-18 cm-es pénisz valóban kicsi?

Figyelt kérdés

Engem már több nő is kiröhögött, megalázott, meg olyat is mondtak, hogy nem is vagyok férfi tulajdonképpen.

Tényleg kicsinek számít?



aug. 11. 15:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom igaz e ez a kérdés. Számomra a 16/4 az ideális.
aug. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem kicsi viszont nem ettol vagy ferfi csak. Egyeb is szamit.
aug. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Na jó ez fixen kamu vagy valamit elbaszol mérés közben.
aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
A 18 az nagy
aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
72%
Nincs 17-18 cm-es pénisz. Vagy 17cm, vagy 18cm. Egyesek milimétereznek is, de igazából azt lehetetlen pontosan mérni mert a bőr is rugalmas, a pénisz is, a farok fölötti hasfal is, szóval mm-ezni túlzás. De minden pasi tudja, hogy 17 vagy 18. Jah, igen ez tapasztalat, többször is mértem már farkat, eddig három pasiét. Privit nem kérek, a kérdés viszont tutira kamu...
aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
46%

5ös ha tényleg olyan nagy rutinod lenne tudnád, hogy nagyban függ az izgalmi állapottól is a méret. Ha a férfi nincs annyira felizgulva, mert fáradt, nincs kedve akkor simán lehet 17cm. Ha pedig nagyon van kedve sima a 18cm.

Látszik nincs farkad csak centid:)

aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Kamu
aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
61%

6

Nem állítottam, hogy nagy rutinom lenne, csak közöltem hány farkat mértem meg. Egyébként meg, ha egy 18cm-es fasz csak 17cm-re áll fel, attól az még 18cm, csak nem állt fel rendesen. Vicces, hogy ezt pont egy pasinak kell elmondani.

Bár az esetek többségében a "17-18cm" valójában csak 17cm, és magyarázzák a hülyeséget, hogy nem állt fel rendesen. Fel szokott állni rendesen. Csak kamuztok.

aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
44%

8 még is kérgedtél vele, hogy többször is mérted. Miért kéne 18-nak mondani, ezért mondják 17-18-nak mint ahogy én is. Ezt egy férfinek nem kell mondani, aki többet mond azt büszkeségből teszi.

Áll az rendesen 17-nél is, az esetek többségén inkabb 17, de igen is vannak olyan állapotok amikor 18. De te biztos jobban tudod 3 méréssel.

aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%
Akinek 17cm a farka, annak sosem lesz 18cm a világ legjobb nőjének a szopásától sem. A többi süketelés. Részemről lezártam.
aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!