Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van aki fél tőle hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van aki fél tőle hogy mi van ha a slermája rossz ízű?

Figyelt kérdés
Mert ha mondjuk először leszop akit szeretek nehogy kellemetlen élményt okozzak neki 😬
aug. 9. 06:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Spermája
aug. 9. 06:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Lányok miatt aggódsz hogy nekik nem ízlik majd?
aug. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen
aug. 9. 06:33
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Akkor verd ki a kezedbe tegyél rá a nyelvedre kicsit úgy meg tudod kóstolni. Aztán persze köpd ki. Vagy nyeld le
aug. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem érdekel. teleélvezem a száját, aztán ennyi
aug. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha picit, főleg régebben, de megerősített a barátnőm számtalanszor, hogy nagyon szereti. Egyedül akkor keserű picit szerinte, mikor sok sör gurul le, de szépen mondta el ezt is. Olyankor megy cicire általában, amit szintén imádok.
aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is kérdezd meg, hogy telelőheted-e a száját, engedély nélkül az elején ne rakd tele, mert lehet nem szereti. Utána majd, ha nem ízlik neki kiköpi. Ha nem dohányzol, sörözöl, sok gyümölcsöt eszel, akkor rendben vagy.
aug. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Féljen tőle a csaj, ő nyeli :D


De egyébként sokáig én is kicsit kellemetlenül éreztem magam, mikor telelőttem a barátnőm száját, hogy most valami borzasztót kell-e elviselnie értem, de egyszer említette, hogy semleges az íze, semmi rossz nincs benne, azóta nem aggódom. :)

aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt mondta egy csaj miután belespricceltem a szájába, hogy olyan íze van, mint a sózott szalonnának :D
aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!