Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rossz ízű a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ízű a párom spermája. Hogy mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés
Nekem komoly kapcsolatban teljesen természetes az orális szex, mindig is vonzott, semmi ellenérzés nem volt bennem a mostani kapcsolatomban sem, majd amikor a párom a számba élvezett majdnem az öklendezés jött rám, alig tudtam visszafogni, hányás íze volt. Utána egy ideig nem is mertem újra próbálni, majd második alkalommal pedig iszonyú keserű volt, akkor kevésbé lettem rosszul, de akkor is nagyon kellemetlen ízű volt. Működik a kémia, vonz az illata, jó a szex, csak a spermájának az íze ami borzasztó. Korábbi kapcsolataimban (2 volt előtte) nem volt rossz ízű, sósra emlékszem, semmi kellemetlenre, pedig ők dohányoztak, alkalmanként alkoholt fogyasztottak, nem éltek egészségesen. A mostani barátom egészségesen étkezik, nem dohányzik, sportol, nagyon igényes. Nem tudom, hogy mondjam el neki? Nagyon figyelmes, nem erőltet semmit, amit éppen nem szeretnék, de biztosan nem esne jól neki. Volt már valaki hasonló helyzetben akik megoldást találtak rá? Mert ha beszélnénk róla biztosan nyitott lenne rá, de lehet változtatni valahogy az ízén vagy egyszerűen neki ilyen? Tudom, az étkezés, de pl mindent nagyon sósan szeret enni, nem tudok mire gondolni, hogy mitől lehet ilyen rossz az íze.
júl. 30. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nyíltan és egyszerűen
júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
23%
Élvezzen az arcodra
júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon változó volt olyan párom akinek már-már szerettem a soermáját és volt akinek rossz íze volt, nem mondtam meg neki mert énse akartam bántani csak annyit mondtam hogy nekem ez rossz érzés nem akarom, elfogadta...

Néha amikor nagyon akarja megteszem, de ez ritka és ennyi bekefér

júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilván fenntarthatatlan hogy hányingered van, szóval kénytelen vagy szólni akárhogy is reagál. Nem szed valami táplálék kiegészítő szarságot aminek esetleg ilyen hatása van ? Ezen ellehetne gondolkodni.
júl. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel elmondani, mert az hosszútávon nem működik, hogy csinálsz valamit, amit így utálsz. Hátha valami gyógyszer vagy egyéb okozza, amit ha elhagy, akkor megjavul az íze.
júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon tud változni egyénenként az íze, állaga.

A mostani páromé teljesen okés, hígabb állagú, semlegesebb, talán kicsit édeskés ízű, abszolút nem kellemetlen.

Az exemével bevallom meg kellett küzdenem. Kifejezetten fertőtlenítő szaga volt, nagyon kellemetlen volt nekem. Pedig ő sem dohányzik és nem iszik.

júl. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos azóta nem is vagyok olyan felszabadult szex közben, mert szeretem az orális szexet és ő is, mégis kikerülöm és nem merek őszinte lenni vele. Megértő lenne, változtatna is rajta ha kiderülne, hogy milyen módon lehet de belül biztosan rosszul esne neki. Szed táplálékkiegészítőket és vitaminokat, többfélét. Kollagént is iszik.
júl. 31. 00:37
 8/21 A kérdező kommentje:
Második alkalommal már tudtam, hogy nem szabad ízlelgetni, igyekeztem, hogy minél kevésbé érezzem így nem volt olyan vészes, de a torkomban egy ideig azért éreztem az ízét, és az állaga is inkább picit sűrűbb így nehezebben megy le. Az se menne, hogy nem nyelem le, mert sokkal jobban érezném az ízt ha pár másodpercig is a számban tartanám.
júl. 31. 00:42
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Kollagén az kell mert biztos ràncos, szànalmas..
júl. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Kedves kérdező! Az ondó mint a spermiumok élettere lúgos kémhatású. Ennek mértéke, "ph ja változó. Ez a szint befolyásolja az ízét. A normál szint esetén az íz az sós. Ennek a szintnek, bármelyik irányba való eltolódása, drasztikusan megváltoztatja az állagát, sűrűségét, ízét.

Az hogy egészségesen étkezik, az egy relatív dolog. Mert az egészségesnek hitt étkezés, életmód sokszor, nincs párhuzamban a test normáival. A leírásod alapján több olyan ételt fogyaszthat a párod, ami az epéjét nagyobbfokú "munkára kényszeríti. Érdemes lenne egy teljes vér, vizelet labort csinálni. Ami reális képet adna a szervei működéséről.

Mint írtad hányásszaga van az ondójának. Ami hasonlít az epe szagára.

De ez csak feltételezés. Mivel kevés az információ.

Egy reális okfeltáráshoz, minimum ismerni kellene minden állandóan fogyasztott ételt, italt, esetleg, táplálék kiegészítőt.

Még egy lehetőség. Mivel hányadék, vagy is gyomortartalom szagú, ami többnyire a gyomorsav miatt van. Necces hogy a lúgossága ondójának, átbillent. Próbáljátok meg hogy vesztek lúgosító ásványvizet, amit gyakorlatilag, bármelyik market polcán megtaláltok.

júl. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!