Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rossz ízű a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ízű a párom spermája. Hogy mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés
Nekem komoly kapcsolatban teljesen természetes az orális szex, mindig is vonzott, semmi ellenérzés nem volt bennem a mostani kapcsolatomban sem, majd amikor a párom a számba élvezett majdnem az öklendezés jött rám, alig tudtam visszafogni, hányás íze volt. Utána egy ideig nem is mertem újra próbálni, majd második alkalommal pedig iszonyú keserű volt, akkor kevésbé lettem rosszul, de akkor is nagyon kellemetlen ízű volt. Működik a kémia, vonz az illata, jó a szex, csak a spermájának az íze ami borzasztó. Korábbi kapcsolataimban (2 volt előtte) nem volt rossz ízű, sósra emlékszem, semmi kellemetlenre, pedig ők dohányoztak, alkalmanként alkoholt fogyasztottak, nem éltek egészségesen. A mostani barátom egészségesen étkezik, nem dohányzik, sportol, nagyon igényes. Nem tudom, hogy mondjam el neki? Nagyon figyelmes, nem erőltet semmit, amit éppen nem szeretnék, de biztosan nem esne jól neki. Volt már valaki hasonló helyzetben akik megoldást találtak rá? Mert ha beszélnénk róla biztosan nyitott lenne rá, de lehet változtatni valahogy az ízén vagy egyszerűen neki ilyen? Tudom, az étkezés, de pl mindent nagyon sósan szeret enni, nem tudok mire gondolni, hogy mitől lehet ilyen rossz az íze.
júl. 30. 23:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Exem amikor egy ideig nem dohányzott, meg alkoholt sem nagyon ivott csak ritkán, az sem befolyásolt semmit. Nem tehetek róla, de akárhányszor a számba élvezett, öklendeztem… sós, keserű, és mellé dohos ízű, és mint a víz olyan állagú volt… akár ananászt evett vagy ananászlevet ivott, nem segített. És bármennyire is rossz volt, őszinte voltam és megmondtam neki. Éppen ezért nagyon ritkán, évente párszor élvezett csak a számba, de az is rossz volt.

Most a férjemnek finom, rendesen édes a spermája. Nem dohányzik, nem iszik alkoholt, bármit eszik vagy iszik, sűrűbb és édes. Se rossz szaga, se rossz íze. Persze, sok minden befolyásolja az ízét meg az állagát, de szerintem embere is válogatja. Van akinek rossz ízű/szagú, van akinek kevésbé, és van akinek kifejezetten jó.

Szerintem az a legjobb, ha őszinte vagy vele…

N

júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!