Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon rossz ízű a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ízű a párom spermája. Hogy mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés
Nekem komoly kapcsolatban teljesen természetes az orális szex, mindig is vonzott, semmi ellenérzés nem volt bennem a mostani kapcsolatomban sem, majd amikor a párom a számba élvezett majdnem az öklendezés jött rám, alig tudtam visszafogni, hányás íze volt. Utána egy ideig nem is mertem újra próbálni, majd második alkalommal pedig iszonyú keserű volt, akkor kevésbé lettem rosszul, de akkor is nagyon kellemetlen ízű volt. Működik a kémia, vonz az illata, jó a szex, csak a spermájának az íze ami borzasztó. Korábbi kapcsolataimban (2 volt előtte) nem volt rossz ízű, sósra emlékszem, semmi kellemetlenre, pedig ők dohányoztak, alkalmanként alkoholt fogyasztottak, nem éltek egészségesen. A mostani barátom egészségesen étkezik, nem dohányzik, sportol, nagyon igényes. Nem tudom, hogy mondjam el neki? Nagyon figyelmes, nem erőltet semmit, amit éppen nem szeretnék, de biztosan nem esne jól neki. Volt már valaki hasonló helyzetben akik megoldást találtak rá? Mert ha beszélnénk róla biztosan nyitott lenne rá, de lehet változtatni valahogy az ízén vagy egyszerűen neki ilyen? Tudom, az étkezés, de pl mindent nagyon sósan szeret enni, nem tudok mire gondolni, hogy mitől lehet ilyen rossz az íze.
júl. 30. 23:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Mondjad, hogy szeretnéd, ha az arcodra vagy a melledre élvezne, nem hiszem hogy ellenkezni fog.
júl. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

Jozsi bocs de innentol ne elvezz a szamba mert a spermad baromi szar izo es hanyingerem van tole.

A szopast megkapod ahogy eddig de ez kerulnuk mert nem akarlak lehanyni szex kozben.


Ennyi.

júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%
Én se mondanám meg neki konkrétan, de vennék pár liter ananászlét, ananászt, ananászkonzervet, meg mindent ami ananász egy kicsit.
júl. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy természetesen állj oda hozzá és nem kell tul érzelgos felvezetés, így a téma elmondása és fogadása is konnyed marad. Egyszer mikor tok semleges a korulmény, minden jo és beszélgettek kerek perec elmondod neki amit itt leírtál. POnt így, hogy nagyon szereted az orált, szivesen adod és élvezed vele, de valahogy neked kellemetlen izunek izlik a spermája. Nehezen viseled az izét bla bla. Aztán már o is beszáll a témába. EGyszeruen oszinten csak.
júl. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
33%

Én biztos nem a sperma ízével ba$zakodnék, hogyan lehetne jobb, szimplán nem kötelező lenyelni.

Nekem eddig mind undorító volt, szerencsére a jelenlegi kapcsolatomban nem elvárás (még a szopásért se rajong annyira, de azt pl szeretem csinálni, szoktam is, aztán szexre váltunk.)


(Az exem elvárta, nagynehezen leküzdöttem az undort, csináltam neki, de hisztizni kezdett, mikor meg akartam csókolni utána.

Na itt nekem egy életre elment a kedvem a szájbaélvezéstől, és ez így jól is van. Sose tenném.)

júl. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%

Hát igen a spermát a természet nem ízlelgetésre és nem a szájba tervezte, mert akkor fagyi ízű lenne.

De nagyon változó mert kétszer egy ugyanolyan kaja sem ízlik ugyanúgy.

Ha szexelek felkészülök arra hogy elfogadjam a páromat mindenhogyan. Ízét illatát súlyát alakját stb.

Amennyi májkrém és paradicsomlé szagú női nemiszervet kinyaltam már... de akkor nem az volt a fontos. Mert a nőre koncentráltam és hogy neki jó legyen. Egy férfinek egyébként ha orálozik nincs választása lenyeli -e mert a puncilé az ott van. Ebbe gondolj bele.


Bocs hogy ezt mondom de lehet neked kéne inkább megszoknod és megszeretned.

Próbálj hasonló sós keserű savas ételeket enni - megszokni ezeket.

Túlzottan édes centrikussá nevelték az ízek szeretetét az emberekben.

És vonatkoztass el az ételtől, hiszen nem ételt ízlelsz akkor hanem a barátodat kényezteted.


Csak még egy dolog, akkor a mélytorkot sem szeretheted gondolom. Mert az is hányingert kelt. Mégis sok nő megtanulta sőt megszerette csinálni. Szóval lehet változni ilyen téren is ha akarsz.

júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 16-os! Mint írta a kérdező, korábbi partnereivel ez sosem volt gond. S nem, ha valami tényleg borzalmas ízű, nem lehet megszeretni. Az ember teste így fog rá reagálni. De ha mégis megteszi jönni fog az undor érzése. Hangsúlyozom, itt nem arról van szó, hogy a kérdező a spermát utálja, korábban nem jelentett ez neki gondot. Valahogy muszáj lesz ezt megbeszélniük.


Szerintem amugy a túlzottan egészséges életmód és táplálékkiegeszítők lehetnek a gond, ami ennyire rossz irányba tolja az ízt. Nekem volt dohányzó partnerem is, aki nagyon finom volt. S nem, nem édes ízű, nem is kell a spermának édesnek lennie, csak jó értelemben vett semleges ízű. Az én megfigyelésem az, aki nagyon törekezik rá hogy mindig csak egészségesen táplalkozzon, annak kesernyésebb. Volt ilyen párom.

N40

júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves 40-es,

Én itt azt gondolom mivel a nő adja így neki kell alkalmazkodnia a férfihez.

Én amikor kielégítem a nőt sem mondom neki hogy a puncid ilyen olyan ízű. Inkább ha lehet közben kiköpném, vagy mégjobb hogy ne is nedvezdzél... :)

Nem győzöm hangsúlyozni a férfinek nincs választása nyalásnál hogy kiköpje vagy ne a puncilevet.


Ja a legjobb megoldás hogy hagyja abba a gyógyszer szedését. És elpatkol mert a nőnek nem ízlett a férfinedve.

júl. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat titka az őszinteség. Fel fog tűnni ha abbahagyod vagy pedig találj ki valamit ami mindkettőtök szamára hasonló élvezet. Én férfiként imádom látni ahogy folyik, szeretek arcra menni, a párom pedig azt szereti ha benne megyek el. Lehet neki is van valami hasonló gyengéje de csak úgy me hagyd el mert zavarni fogja hogy csak ő nem teheti meg.
júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

NAGyon sokan a dohány meg az alkoholra fogják ezt, de szerintem inkább a sok műkajától van olyan szar íze.

Az a sok tartósítószer meg adalék anyag az nagyon ronthat rajta.

Persze én se tudom inkább csak tippelek, mert mi csak is az igazi jó házi magyar kajákat esszük , fűszeresen .

És egyikünknek sincs baja a másik ízével.

Sőt a barátnőmnek kimondottan finom a puncija, de azt hiszem az enyém is ízlik neki.

Talán ez is olyan mint a többi.

Amikor én is a bolti tartósított műszarokat ettem, bizony olyan büdöseket eregettem meg kuláztam hogy saját magam majd lefordultam a budiról.

Most egyáltalán nincs büdös a wc-zés után .

júl. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!