Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, melyik a rosszabb, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, melyik a rosszabb, ha egy lány teljessen szűz, vagy ha lefeküdt valakivel, hogy ne legyen technikailag az, de rossz volt neki?

Figyelt kérdés

Tehát egy 18-20 éves fiatal lányról beszélünk, melyik a jobb?


1. Sosem volt még pasival, nagyon vágyik már rá, de nem akarta bárkivel. Szóval csak masztizik, fantáziál róla, ismerkedik, és várja, hogy megtörténjen.


2. Lefeküdt valakivel, de rossz volt, fájt neki, értéktelennek érezte magát közben. Tehát még mindig lényegében tapasztalatlan, de volt már egy rossz élménye. Viszont legalább nem szűz. De még mindig vágyna arra, hogy valaki gyengéd legyen vele.



júl. 30. 14:13
A kérdező szavazást indított:
1. Legyen teljesen szűz
2. Nem érdekel az előzménye, legalább már nem szűz.
31 szavazat
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
13%
Egy kutya.
júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem a férfinak probléma és kellemetlen hanem neked.


Mert ha az első fájdalmas és kellemetlen volt, akkor lehet h nehezen próbálod meg újra mással.

júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2. opciót normális lány nem választaná.
júl. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Egyértelműen a másodikat rémálmaimban sem!
júl. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Mond a kettő esetben nagyon odafigyelve lennék vele, hogy megtudja, milyen a jó szex.


A rossz tapasztalat rosszabb... Volt ilyen partnerem, sokat tanult tőlem.


budapesti férfi

júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem mindkét esetben oda kell figyeli a lányra, ennyi. A második opciót viszont nem értem, hogy "legalább már nem szűz". Szerintem ez nem szempont, főleg nem olyan áron, hogy még rosssz is volt neki. Ennél fontosabb szerintem, hogy mennyire van meg az összhang, valamilyen szintű bizalom (például az, hogy tudja, ha kellemetlen neki akkor a pasi nem erőlteti ugyan úgy tovább, hanem próbál pozitív irányba változtatni, és emiatt rá meri bízni magát.)
júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is hülyeség hogy “legalább már nem szűz”. Én is szűz vagyok, pedig nagyon szeretném már elveszíteni valakivel. De megvárom inkább az első igazit, nem a megjátszott “na mostmár nem vagy szűz heló” fajtát. Ha meg valaki elítéli a másikat az alapján hogy szűz e az magára vessen.
júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2. Helyzet rosszabb
júl. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Milyen szempontból?

Nyilván a lánynak a második a rosszabb.

Egy szűz fiúnak is a második a rosszabb.

Egy kezdő srácnak is a második a rosszabb.

Mindenkinek a második a rosszabb, mivel a szüzességben az érintetlenség a lényeg. Kb olyan mint egy új cipő amivel csak 2 km mentek a kutyaszros járdán. Semmi baja csak épp nem új. ( durva példa)

A nagyobb valódi baj egy hogy a lány miért feküdt le olyannal aki ilyen. Pont ettől a hibától érezheti és lett valóban értéktelen mert bárki aki normálisan közeledik felé, akár érzelmileg akár csak szexre annak ezt az elrontott első hibát ki kell javítania. Aki uszás tanuláskor elsőnek majdnem belefullad a vízben az nem túl jó kedvvel fog elmenni a második alkalomra ...


Egy szűz lány kincs, és aki így eldobja , odaadja ezt a kincset egy érzéketlen értéktelen srácnak az nagyon nagy hibát követ el aminek megfizeti az árát. És nemcsak a lány, hanem az összes későbbi pasija is

júl. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szívesen beszélgetnék a másodikkal.
júl. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!