Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belemenyjek a csinos kolléganő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenyjek a csinos kolléganőmmel hogy együtt legyek vele egy éjszaka?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon fehér májú csinos vonzók kolléganőm, aki már állítólag, a fél munkahelyen végigment és úgy néz ki engem is kiszemelt mosolyog rám nevet felém udvarolgat és több célzásokat is tett már, viszont én sajnos nagyon korai magömlésben szenvedek valamint 10 cm a méretem így a komplexusaim miatt már 10 éven nem voltam nővel és félek hogy nagyon béna lennék félek hogy utána kipletykálna
aug. 8. 18:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
10. lemondtam...
aug. 10. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!