Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pesti éjszaka sztárja még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pesti éjszaka sztárja még mindig a néger pasi? A szórakozóhelyeken kb. verekedés van a nők között értük hogy ki mehet fel velük szobára?

Figyelt kérdés

Meg olyat is hallottam hogy bizony a pesti nők egy jó része már volt is néger pasival?


Ez idővel érzékelhető lesz abból is hogy egyre több AIDS beteg is lesz pl. Budapesten?


júl. 13. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Persze ez köztudott hogy a pesti nők feketét akarnak, a debreceniek kínait, a szegediek arabot, a pécsiek pedig indiait.
júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
88%

Nincs verekedés értük, mert már azért Pesten se olyan nagy ritkaság egy néger.

De tény és való, hogy a magyar férfiak 99,99999%-nál sokkal kapósabbak.

júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
A nagy farkuk miatt akarják őket kipróbálni.
júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen? És ezt hol hallottad, mert én semmi ilyet nem hallok, nem tapasztalok, sőt, pont az ellenkezője a jellemző.
júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Van valóság alapja, pultos voltam szórakozóhelyeken.
júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nincs bajom a feketékkel, én is megnézek egy igényes fekete nőt és sok tetszik, valóban…


De valahogy a fekete pasik között nem azok a sikeresek a nőknél, akik szép tiszta inget hordanak, rendesen fel vannak öltözve és látszik rajtuk hogy intelligens urak, hanem az ilyen mandingo féle, benga, agyatlan, maximum a szakállukat ápoló, amúgy elég igénytelen AGRESSZÍV, a nőkkel lekezelően bánó véglények.

Egyszerűen oda mennek egy magyar nőhöz és simán felszedik szexre, anélkül akár hogy beszélnének közös nyelvet. Van hogy behívják szex előtt, megbeszélés és előre egyeztetés nélkül egy random barátjukat és védekezés nélkül az egyik a fenekébe a másik a hüvelyébe hatol be, egyidőben.


Nem értem ezt, hogy ez a jelenség hogy létezhet.

júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Már megint egy rinyapina incel.
júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
"A szórakozóhelyeken kb. verekedés van a nők között értük " hol? mert én még nem tapasztaltam, pedig havi szinten 3-5 helyen is megfordulok.
júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!