Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik volt már olyan, hogy egy átmulatott éjszaka után, amikor mindketten ittasak voltatok, szexeltetek egy lányhaverotokkal?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi lett belőle?

A csaj elintézte annyival, hogy mindketten ittasak voltatok, így semmit sem jelent az ügy, vagy többet akart?


márc. 1. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Semmi nem volt utána, lezártuk azzal, hogy ezt nem kellett volna, de már mindegy.
márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt, sajnos ő ezután többet szeretett volna tőlem, amit én nem viszonoztam, így a barátságunknak is vége lett hamarosan. Azóta is bánom.
márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Csak leszoptt ,egy házibuliban
márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor legjobb lánybarátommal akiről tudtam, hogy szerelmes belém.

Soha nem jött be, eléggé kövérke volt.

Én titkoltam az eset után, ő világgá kürtölte.

márc. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Naná! Nem egyszer szexeltünk szilveszter utáni hajnalban, új évi szex-el kezdtük az évet. Remek dolog, csodás élmény volt.
márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!