Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mikor volt bennetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor volt bennetek utoljára farok?

Figyelt kérdés

aug. 8. 15:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ma reggel
aug. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%

#18

Hallottál már az iróniáról?

aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
66%
Majdnem egy éve.
aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
66%
2 éve
aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
66%

Tegnap este, és ma reggel egy gyorsabb menet!


18/L

aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
58%
akinek több éve, az miért van? nem vagytok rá, vagy rátok nem vágynak a többiek kora? párkapcsolatban vagytok?
aug. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
72%

Kedves 26-os!


Azért,mert nem engedek akárkit a lábam közé. A szexuális étvágyamat még hiperszex emberként is megélem, karban tartom magam. Napi 5 maszti alsó hangon stb.


Ha lesz olyan fasz(i), aki megfog és párkapcsolatra alkalmas egyed, akkor elhiheted, hogy alap lesz a szex.


Addig pedig tovább élvezem a szingliséget. (Apropó, az ostoba réteg szépen lepontozott, gondolom fáj nekik az, hogy mégegy nő, aki nem terpeszt nekik.)

Hiszen az ember, hogyan akar boldog lenni, ha önmagában, önmagával sem az?


Sok ember a saját testét se ismeri... Exeknél is sorba jöttek elő a számukra új pl erogén zónák.


Ez sokat elmond róluk, de még a volt kapcsolataikban lévő nőkről is... Ami szintén sajnálatos.


Az igazi vágyhoz pedig kell olyan ember, akinek egyáltalán a hormonillata önmagában is begerjeszt. 😉 (Van is egy ilyen párjelöltem, de ő még vergődik érzelmileg a szakítása miatt, pedig telt el idő... Mindegy, ha idő kell neki, akkor kell. Látom is rajta.)


A jó szex egyik alap pillére, hogy a másik fél illata kb a drogod legyen!

aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
75%

kedves #27-es,


26-os vagyok, engem is lepontoztak. nem izgat, vagy irigyek, vagy nem kapnak szexet. jól írtad! tényleg kell az a valami, illat vagy akármi ami drogként hat rád, ránk! mindig vágyunk arra, hogy kiadós szexben legyen részünk. de ha találkozunk egy olyan nővel akinek magas a libidója akkor fejvesztve menekülünk. sajnos még nem találkoztam iyennel. bevallom lenne rá igényem! én is igényelném a hosszan tartó együtléteket, de sajnos nincs benne részem.

aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Elhunyt a párom és magasra tette a mércét. Eddig nem találtam senkit aki hozzá felért volna. :(
aug. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
49%

sajnálom a párodat 🖤

a puding próbája az evés 🙂

aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!