Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Olyan nőt eltudtál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Olyan nőt eltudtál felejteni könnyen aki a zsánered volt pont és szexuálisan is nagyon nyitott volt ?

Figyelt kérdés

De valami okból kifolyólag el kellet felejtened. Könnyen ment ? Nem bántad meg hogy hagytad elmenni ?

A kérdés olyanokhoz szól akiknél kölcsönös volt az erős vonzalom.



aug. 7. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nehezen felejteném el. 38F
aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pasi vagyok de volt ilyen kapcsolatom

Nem ment könnyen s nem is akartam teljesen elengedni de sajnos ő mint pasi hiába kapott meg mindent nem ugy kezelt ahogy kellett volna pedig én teljes odaadással voltam érte.

Neki ez is kevés volt mert ezt nem egy adott személytől szerette volna.

aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy ilyen barátnőm és kizárt, hogy valaha is elfelejtsem. Annyira élveztük egymással a szexuális életünket, mint még senki mással. Sajnos a távolság megölte a kapcsolatot, de a szoros barátság megmaradt. Évente úgy kb 4-5x találkozunk, ilyenkor általában "24 órán át" szeretkezünk és élvezzük egymást, hol szenvedélyesen, hol gyengéden, hol vadul, hol finoman simogatva. Imádom és nem is akarom elfelejteni, illetve végleg elengedni. Ha ennyire működik a kémia, nem szabad.
aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mai napig nyomasztó ha vele álmodom. Pedig lassan 12 éve nem beszéltünk
aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt pár ilyen csaj az életemben. Nehéz elfelejteni.

Keresni kell másikat.

aug. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 nagyszerű és szomorú. Én még soha nem találkoztam ilyennel, találjatok újra közös útra.
aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont azokat volt nehéz lezárni akikkel nem úgy indult, hogy pont az eseteim voltak, viszont mègis olyat éreztem a közelükben, vagy a szemükbe nézve amit másoknál nem.
aug. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egyéb okok miatt hagynom kellett elmenni, akkor mit kellene bánnom? Hisz nem rajtam múlt. Egyébként volt ilyen, és mivel barátként váltunk el, mindig szép emlék marad. :)
aug. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!