Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem nyitott hogy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nyitott hogy más férfivel együtt legyünk vele. Szerintetek milyen hatással lenne ez rá ha kellemes lesz ? Még inkább leveti a gátlásait szexuálisan ?

Figyelt kérdés
Szabadosabb lesz tőle ?

2023. jan. 29. 08:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Igen, sokkal
2023. jan. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Én levetettem mégjobban. Nekünk javult a szexuális életünk. Minket izgatott az is, ha beszélgettünk arról, hogy mit csináltunk hármasban, milyen volt a másik férfival. ilyenkor rendre felizgultunk és egymásnak estünk. De volt olyan is, amikor a férjem kérdezte, ezt vagy azt beválalnám-e a haverjával, megnézne úgy is... aztán felizgultam és neki este
2023. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Azért ez nagyon “vékony jég” még a házasságod is rámehet ilyen játékokra.

Szerintem gondold ezt át hogy megéri e?

Nekem is vannak egyébként ilyen gondolataim de nem tudom…

2023. jan. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Eleinte nekem is nyitottabb lett a feleségem, felszabadult. Aztán titokban elkezdett tallkozgatni a sráccal akit bevettünk harmadiknak és dugtak úgyis. Majd másokkal is, meg ezzel a faszival elment swinger klubba is. Azt hozzá kell tennem, hogy én rendőr vagyok és 3-4 hétig nem vagyok itthon....
2023. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%

Ugyanaz volt velünk, mint a 4-essel. A feleségem titokban elkezdett összejárni a sráccal, akit be akartunk venni hármasban. Pár hónapig kúrogattak, amíg le nem buktak. Végül együttmaradtunk, de szex már nincs itthon. Tulajdonképpen ráment a szerelmünk és a házasságunk.


Nekem is olyan munkám volt, hogy sokat voltam távol.

2023. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szeretőmmel a csaj amikor párcseréztünk utána mégjobban rám állt, bár a srác aki vele lett volna fiatalabb volt mint én és jól nézett ki de mint kiderült az akció kezdetén egyszerűen lefagyott. Én az ő csaját jól elkaptam és nem tudom hogy ezért-e vagy másért de a következő nap délelőtt rettenetesen összevesztek.
2023. jan. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon veszélyes terepe ez a szexnek. Nagyfokú bizalom és stabil kapcsolat kell hozzá. Ez a téma amúgy engem is izgat, egyenlőre a fantázia szintjén. Tehát csak óvatosan, mert rámehet a kapcsolat is.
2023. jan. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
10%

Tán impotens vagy hogy nem tudod megadni neki azt ami kell.

Ha az jobb lesz neki akkor te csak egy csicska maradsz és neked a farkas póz jut.

2023. jan. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Mi is bevettünk egy srácot másodiknak, az én ötletem volt. A férjem inkább lányt akart volna, de mondtam nem.. A férjem azt mondta, rámbízza a szervezést, a keresést, olyat keressek aki nekem tetszik... én már a közös akció előtt 2x leteszteltm a srácot. De megmondtam neki, hogy el ne kotyogja magát a férjemnek... hát csak elmondta úgy a harmadik közös eggyüttlétkor, de én akkár már gyakorlatilag naponta dugtam vele 4 hónapja.
2023. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen.

Nálunk is úgy van, ahogy a kettes írja.

2023. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!