Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem nyitott hogy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nyitott hogy más férfivel együtt legyünk vele. Szerintetek milyen hatással lenne ez rá ha kellemes lesz ? Még inkább leveti a gátlásait szexuálisan ?

Figyelt kérdés
Szabadosabb lesz tőle ?

2023. jan. 29. 08:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%

Elfelejtettem írni, hogy szerintem aki ilyenben belemegy, először alkalmi srác legyen, aztán ha működik a dolog utána lehet csak ráállni állandó partnerre, de akkor engedni kell kettesben is.

Mert úgy is az a vége, hogy a nő repetázni akar.

2023. jan. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
#11 persze, hogy az. Nekünk nehéz volt a férjem munkája miatt összehozni (sokat van külföldön és hetekig) a hármast és a végén "elkéreckedtem" a férjemtől, hogy hagy dughasson már meg a srác, mert ki vagyok éhezve. Na durrogva belement, de csak egyszer. Jó, jó egyszer. Azt nem mondta mennyire egyszer, én hetente egyszert értettem rajta 34N
2023. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18%
Nyitott vagyok egy párhoz csatlakozni. 37/f
2023. jan. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

#12!


Ezek szerint a férjed elfogadta a korábbi hozzászólásodban írt lebukásodat.

2023. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én feleségem nagyon megváltozott, pedig nem is volt annyira jó neki a félrelépése.
2023. jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Anna 22, te egyszer nőként írsz, egyszer férfiként. Mi vagy te igazából? Troll?
2023. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
27%
Ilyet is csak a magyarok csinálnak 10-ből 9,azért mert nem tudják kielégíteni a párjukat, a cigány fasz nem játék
2023. jan. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%

Én beszálló férfiként éltem meg azt, amit többen is írtak már.

Az asszonyka nagyétvágyú volt, kevés volt neki a férje, és "3as felé nyitás" címszóval ismerkedni kezdett.

Lebeszéltünk egy talit, oda már egyedül jött a nő.

Elmondta a gondját, aznap már nagyon megd.gtam.

Nem sokkal később bemutatott a férjének, mint potenciális jelölt a többeshez. Párszor összehoztuk, emellett pedig évekig összejártunk kettesben.

Szép emlék, szívesen felidézném😊

2023. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Megtörtént a hármas?
2023. febr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszeret a másik férfiba az elég kellemetlen lesz.
2023. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!