Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem kb fél éve egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem kb fél éve egy lányt. Összejöttünk ,annyira gondoskodó,szexuálisan nagyon nyitott minden vágyam ki tudom élni vele. De van egy nagy baj ami miatt örlödöm. Ez gonoszság?

Figyelt kérdés

Nem tetszik a teste (ruhába az elején más volt amire szexeltünk meg nagyon megkedveltem)

Sejti mert rá kérdezett már , neki se tetszik pár dolog magán(felsorolta azt ami nekem se )

De hihetetlen aranyos,minden klapol a lehető megjobb módon. Volt már valaki hasonló helyzetbe?


2023. febr. 27. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

És most mit csináljunk neked?

Ez nem kérdés , csak egy kis picsogás.

2023. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Örülj,hogy van barátnőd! Azt hiszed te tökéletes vagy? Becsüld meg inkább,pláne ha jó vele és kedves!
2023. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt eldönteni helyetted mi nem tudjuk... sajnálom.
2023. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudom skacok. És megértem a ti álláspontjaitok is. De mit tegyek ha szexuálisan annyira nem vonz? Harcolok ellene de semmi. Nincs nagy igényem és harcolok az érzés ellen. De van pár külső jegy amire nekem szükségem van a női testen. És ez nála nem szép.
2023. febr. 27. 15:29
 5/20 A kérdező kommentje:
Tanácsot kérek azoktól akik már jártak így. Nem kell helyettem dönteni . Gondolom nem ritka eset.
2023. febr. 27. 15:30
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Akkor meg engedd el,hagy tegyen boldoggá mást,aki meg is érdemli őt.
2023. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd ott mert csak rabolod az idejét. Neked lego való még
2023. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Akkor szépen csüccs le vele és mondd el neki, hogy részedről sajnos nem fog menni a dolog, majd lépj tovább. Vagy ha nem annyira központi dolog az életetekben a szex, akkor maradhattok együtt szex nélkül is. Vagy mondjuk elfogadhatod olyannak, amilyen, a hibáival együtt. Nem mindenki tökéletes, sőt, a legtöbben nem vagyunk azok.
2023. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Minden nap van szex. Igazatok van . Seggfej vagyok . Nem is tudom mit vártam ettől a kérdéstől. Ugyan így oltanám magam mint ti engem. Sose gondoltam volna,hogy egy főnyeremény csajnál a keze vastagságán,feszeségén fogok kattogni.
2023. febr. 27. 15:38
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne bántsd meg azzal,hogy nem tetszik,ne rombold az önbizalmát (lehet,másnak pont az tetszik rajta) Találj ki valamit és engedd el. Később bánni fogod,de erre mindig csak később jövünk rá.
2023. febr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!