Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gonoszság lenne ezért jpl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonoszság lenne ezért jpl megszivatni a csajt?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj akivel fbon megbeszéltem hogy majd talizunk erre a beszélgetések elmaradtak. Most visszahallottam hogy összejött egy pasival de szakitott is a sráccal mert a pasi semmibe vette öt. Most ujra rámirt hogy miujság meg célozgat hogy jo lenne velem találkozni. Na most mi lenne ha jol megszivatnám taliznék vele magambazugatnám és pofáraejteném? Megérdemelné?
2015. máj. 26. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Mit jelent nálad a jpl?
2015. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem megérdemelné. Majd számolj be a végeredményről:D
2015. máj. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jól* :D

oké mondjuk azt tudni kell rolam hogy elég rosszakat hallot rolam hogy csak szexre megyek. (mondta hogy hallotta) lehet hogy ez volt az oka?

2015. máj. 26. 22:38
 4/10 anonim válasza:
Szerintem ne tedd, az gerinctelenség lenne.
2015. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

#3: Igen, lehet ez az oka, és van is alapja? De ha most meg megint akar veled találkozni, akkor csak nem zavarja...


Egyébként szerintem elég, ha szépen leírod neki, hogy mi van, most hogy nincs pasija, jó vagy te is?


Gáz az ilyen lány, az ilyen ember.

2015. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Alapja van hogy ezt hiszi. Viszont egy buliban régebben összekeveredtünk akkor is beprobálkoztam hogy legyen szex de megmondta hogy ö nem megy arra. Annyit mondott arra meg hogy mi az hogy most jo vagyok neki?

Annyit mondott rá hogy belezugott a pasiba teljesen es nem akart egyszerre két pasival találkozgatni mert azt undoritonak tartja.

2015. máj. 26. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak. - Jó, nem a szado-mazo szexre gondolok...

Akármi történt, nem érdemel ilyesmit, sem ő, sem más. Ha megteszed, mindketten csak veszítetek. Adj neki esélyt vagy mondj nemet tisztességesen!

2015. máj. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6: Na igen, de ha belezúgott, akkor talált nálad jobbat.

Te a második számú lettél.

A "Ha nincs ló, a szamár is jó." közmondásban most te vagy a szamár. Ha ezt elfogadod, akkor próbáljátok meg.

2015. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira jópali vagy, hogy gondolod belédzúgna ? :D
2015. máj. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézzük a csaj szemszögéből.

Elkezdett veled ismerkedni. Hallott rólad rosszakat, ami igaz, és neki nem fér bele (csak szex)

Aztán összejött mással.


Nem hinném, hogy te lennél az álompasi. Szimplán van nálad jobb. Nincs ezen mit megbosszulni, ő egy magasabb érzelmi intelligenciaszinten áll, mint te. Örülj, ha barát marad

2015. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!