Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok! Nagyon gonosz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Nagyon gonosz vagyok? Hogy mondjam meg.

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy elég népszerű lány vagyok (persze ezt kellő szerénységgel leplezem) és udvarol most nekem egy srác. Sajnos már nagyon idegesít, mert nem tudom kezelni, megmondtam neki egyenesen, hogy nem az esetem. De nem adja fel és egyre nagyobb baromságokat írkál, de ezeken már csak röhögni tudok. Egy Ádám nevű ismerősömmel mikor találkozom mindig megmutatatom neki a srác eszement hülyeségeit. Ő próbál vígasztalani de már reménytelenül idegesít a dolog csak röhögni tudodok és üvölteni felváltva.

Ádám szerint ki kéne próbálnom a kokaint és le akar rángatni egy night klubba is ez szerinte sokat segítene, de ez egy másik történet.


Hogyan kell egyértelműen közölni egy fiúval, hogy hagyjon békén????? :(


Köszi a válaszokat!!!!


Ági majdnem 21



2015. máj. 25. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ági IQ-ja a 21?
2015. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen.
2015. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ági!

1. Ádám meg akar dugni, mivel emígy nem megy gondolja kokóval fog. Ne drogozz, az nem old meg semmit. Az ilyen Ádám-félékkel amúgy sem célszerű barátkozni, mert sírs lesz a vége.

2. Ha zavar a másik srác, akkor ignoráld, töröld, ne írj vissza, tiltsd le a számát stb. Ebből talán rájön, hogy rossz ajtón kopogtat.

2015. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen nagyon gonosz vagy
2015. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ádám tényleg fura egy picit mert ő egyébként sokkal idősebb is nálam (kb 30.) nem is értem miért barátkozunk. A sráccal meg szerintem megfogom tudni oldani majd max azt mondom neki, hogy már mással alakul valami ezt biztos felfogja :)


De akkor Ádámnak mit mondjak? Igy leírva tényleg gáz fickó. :(

2015. máj. 25. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Ádám gyerekkel is vissza kell venni. Nem ismerjük, nem írtad honnan és mennyire ismered. Gondold át, hogy te mit tudsz róla és ő mit tud rólad. Gondolom neki lesz több infója. Az hogy egy haverral, akit épp hogy csak ismersz elmennél egy nightclubba egyedül és drogra akar venni... hát nem a legjobb forgatókönyv, meg az ilyenből kinézem azt is, ha nem veszed be magadtól az anyagot, majd belecsempészi az italodba.


Szóval így ahogy leírtad, nekem ezek a képek vannak a fejemben. Én sem élek szent életet, lecsúszik buliban pár koktél, de sose iszom magam csatakra, drog meg szóba sem jöhet. Ha bulizni mész menj megbízható barátnőkkel, ne ilyen Ádám-félékkel. Amúgy meg ezt a gyereket is szépen építsd le, nem kell bunkónak lenni, sem elküldeni, csak ne teregesd ki előtte az életed, hogy ki miket irkál, meg még ki tudja mit tud rólad, hanem csak ilyen általáno dolgokról beszélgessetek, de inkább ne is keresd a társaságát, ha rájön, hogy nem vagy pálya keres egy másik naiv libát, akit hülyíthet. (bocsi a kifejezésért, de a kérdésed alapján eléggé ilyennek tűnsz)

2015. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most akkor az Ádámmal is bajod van? :O Nem értem... kb megválaszoltad a saját kérdésed és áttértél Ádámra :P De a válsz kb ugyan az
2015. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!