Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megismertem kb fél éve egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem kb fél éve egy lányt. Összejöttünk ,annyira gondoskodó,szexuálisan nagyon nyitott minden vágyam ki tudom élni vele. De van egy nagy baj ami miatt örlödöm. Ez gonoszság?

Figyelt kérdés

Nem tetszik a teste (ruhába az elején más volt amire szexeltünk meg nagyon megkedveltem)

Sejti mert rá kérdezett már , neki se tetszik pár dolog magán(felsorolta azt ami nekem se )

De hihetetlen aranyos,minden klapol a lehető megjobb módon. Volt már valaki hasonló helyzetbe?


2023. febr. 27. 15:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

"De van pár külső jegy amire nekem szükségem van a női testen." Legalábbis ha fétisről van szó. Velem ugyanez a dolog előfordult és lábimádó vagyok. Már online nagyon összemelegedtünk és csak élőben derült ki, hogy milyen férfias és csúf patákkal áldotta meg az ég. Próbáltam szemet hunyni rá és elnyomni az érzést. Már rég véget ért a kapcsolat amikor rádöbbentem, hogy mennyire boldogtalan voltam és próbáltam álcázni azt. Soha nem leszel így boldog. Mindig zavarni fog az a bizonyos testi adottsága az illetőnek.


Engedd el a lányt, hadd találjon valaki olyat, akit lázba tud hozni úgy, ahogy van. Te pedig keress egy olyat, aki megfelel az elvárásodnak. Ne gyötörd se magad, se a lányt.

2023. febr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11. Igen fétis jellegű a dolog nálam is . Sok barátnőm volt . De ekkora rajongással ekkora szeretettel még nem találkoztam egyik kapcsolatomban sem. Nehéz dió. Teljesen abszurdnak tűnik (nekem is annak hatna ha nem élném át ) 28 éves vagyok. Kicsit többet vártam magamtól minthogy ilyesmin agyaljak. De valós a mondás,hogy nekünk férfiaknak nagyon fontos a külső. Amig számomra tökéletes csajok voltak körülöttem nem gondoltam volna ,hogy ennyit hathat egy kövér kar .
2023. febr. 27. 15:49
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg az a "válookod", hogy vastag a karja? Ennyi? Szerintem fel kellene csapnod remetének a Bakonyba.
2023. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%

Az ízléssel nem lehet mit kezdeni, megváltoztatni nem tudod. Max. hadakozni tudsz önmagad ellen és magadra erőltetni egy kompromisszumot. Idővel rájössz nincs értelme a félmegoldásoknak. T'dod ez olyan mint a kajálda, oda mész ahol jó a kaja, sokat adnak és árban is jó. Ha valamelyik hiányzik akkor az nem a tökéletes a számodra.

Engedjétek el egymást.

2023. febr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NTBS ***** válasza:
51%

Fotó alapján könnyebb lenne.

Más akármit odaadna a napi szexért.

2023. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha neked nem kell én megdugom
2023. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

Volt csajom.. Imádnivaló, olyan hűséges mint soha senki, mosott, főzött, takarított, kedves volt, más pasikkal távolságtartó, őszinte. De nem tetszett a teste. Szakítottunk. Most összejöttem egy kifejezetten szép csajjal. Megcsalás nem volt, de a hátam mögött megy minden.

Összegzés: inkább becsüld meg, ha minden jó, és együtt próbáljatok változtatni.

2023. febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Eszméletlen nagy barom vagy ugye tudod??
2023. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerinted egy bármilyen tökéletes testű nőnek meddig marad olyan a teste, mint amikor megismerted? Mindenki változik ahogy telnek az évek, esetleg gyereket szül. Lesz ez még rosszabb is. Sőt, te se előnyödre fogsz öregedni. Az én feleségem se úgy néz ki 20 év és 3 gyerek után, mint amikor összejöttünk. És akkor mi van? Pár év alatt bármilyen tökéletes testű nő megszokottá válik és ha valaki csak a kinézetre hajt, akkor úgyis lecsréli egy újra, szebbre, fiatalabbra, izgalmasabbra, másra. Ha tartós kapcsolatot szeretnél, akkor vannak a kinézetnél fontosabb paraméterek is.
2023. febr. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ha hosszú távú és minden tekintetben boldog kapcsolatot akarsz és nem csak futó kalandot, akkor a lelkébe kell beleszeretned, nem egy-egy testrészébe. Ha ennyire szereted és ő is ennyire szeret, akkor túl kell lépned a karján. Az idő múlásával te is változni fogsz, pocakod lesz, lógni fog a zacskód, ősz lesz a hajad, vagy kopaszodni fogsz. De akkor is szükséged lesz valakire aki lelki és testi társad. Szerintem mindenképpen tartsd meg ezt a lányt, mert ahogy leírtad ilyen párt nem nagyon találsz magadnak.
2023. febr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!