Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek lelkiismeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek lelkiismeret furdalás nélkül olyan nővel akinek nemrég hunyt el a férje?

Figyelt kérdés
aug. 7. 11:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
64%
Ember !!! az csak a nőn múlik hogy akar-e szexelni.
aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

Ha 100%-ig biztos lennék benne hogy ő is akarja.

És ha nem egy ismerős barát haver özvegye...

aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 gergelice16 ***** válasza:
35%
Én nem vágyok a kapcsolaton kívüli szexre. A szex annyival több, mint szimpla testiség, bár ezt sokan nem értik meg. Mivel a nő még nincs túl a férjén, kapcsolatról szó sem lehet, így ez mindkettőnk lelkét károsítaná (igen, tudom, hogy ezt sokan nem értitek meg, vagy csak tagadásban éltek, de attól még így van. Nyugodtan pontozzatok le).
aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Mert amúgy is egy elesett nő. Most lelkileg is maga alatt van. Meg rosszul esne nekem is, hogy a férjével hasonlítana össze folyamatosan. Esetleg azt érezné, hogy kihasználtam a helyzetet.
aug. 7. 13:07
 15/22 anonim ***** válasza:
67%

Ha független lennék, és szexuálisan bejönne, akkor elvinném egy egyhetes nyaralásra is (minden költségét fizetve).


Ezzel jobban kiegyensúlyoznám, mint bármelyik pszichológus hónapok alatt heti többszöri óránként 20 ezer forintos terápiával.


Ha ilyenkor 35 éves nőnek egy hétig a legjobb oldalad adod, az egyáltalán nem kihasználás...


#3

aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Jó, értem a problémádat. De akkor a helyén kell kezelni a dolgot: ez egy „baráti gyászszex” magány ellen, elkeseredés ellen, a kétségbeesés ellen, a félelem oldására, hogy örökre egyedül marad, és már nem fog kelleni másik férfinek özvegyként. Nem kell szerelmet várni egyik oldalról sem (hiszen ő még érzelmi gyászidőszakban van, és nem fog tudni kötődni senkihez, szerelmet érezni senki iránt évekig, míg le nem zárult a gyászidőszaka, neked meg lelkiismereti aggályaid vannak), csak a szexuális energiákat vezetitek le, neki kicsit könnyebb, hogy mégsincs teljesen egyedül nőként.


9-es

aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mivel a szex jó esetben nem egyoldalú játék, azaz nem csak rajtad múlik a dolog, így ha ő is akarja akkor miért ne?
aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

15

Nehogy azt hidd, hogy olyan felhőtlen nyaralás lenne, ahogy te elképzeled. Komoly veszteség, trauma ez. Nem tudná ő azt úgy élvezni. Mindenről az jutna eszébe, hogy a férjével hogy nyaraltak, mit csináltak, mit szeretett enni, mik voltak a szokásaik, hogy boroztak a parton a naplementében a pléden, melyik volt a kedvenc éttermük stb. Nagyon kemény ám ez. Folyton elpityeredne, meg ülne maga elé meredve. Az ember jó szándékúan persze nem így képzeli, mert feledtetne, meg gyógyír lenne, de a psziché nem így működik. A gyászfolyamat nem siettethető, az idő fontos faktor.

aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függne! Elsősorban a nőtől, de még rengeteg mástól is.
aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen hogy dugtam amikor élt a férje és utána is amikor már nem. Nagy ügy!
aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!