Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez általános, vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez általános, vagy csak én vagyok buborékban? Gáz, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Gyakran járok bulizni, ahol általában pasizunk is a barátnőimmel. Ők mindig, igazából bárkivel, én meg amikor olyannal találkozok. És ahogy elmeséljük egymásnak másnap, mik történtek, mindig az van, hogy őket megujjazták és kinyalták, és ennyi. Csak akkor verik ki a partnerüknek, ha elmélyül a "bulis kapcsolatuk", tehát hogy csak bulikban találkoznak, de ott mindig.

Az én első ilyen élményem az volt, hogy egy srác becsábított az egyik szobába, csókolóztunk, aztán leszoptam. Próbálta volna viszonozni, de nekem elég volt, hogy ő elélvezett.

Nyilván más dolgok fontosak nekünk a szexben a barátnőimmel. De eddig bármilyen lány mesélte az első tapasztalatait, az mindig az ő örömükről szólt, nem a srácéról. Ez minden lánnyal így van? Sokszor gondolkozom azon, vajon ettől kevesebb vagyok-e, illetve hogy helyes-e ennyire nyíltan r.bancosan viselkedni. Csak annyira vágytam már erre, és azóta mégegyszer megtettem valaki mással. És ez akkor sose zavar, mikor ott vagyok, pedig még sose ittam, hanem csak most. Ez szerintetek nagyon gáz? Így olyan, mintha jobban kiadnám magam, vagy nem is tudom, nehéz megfogalmazni, mit érzek, ha erre gondolok. A barátnőim sose érzelmesen állnak ehhez, könnyen túl tudnak lépni a dolgokon, míg én nem, és mikor leszoptam azokat a srácokat, teljesnek éreztem magam. És ha legközelebb elmegyek, és esetleg újra megtörténne, akkor is inkább megint erre vágynék.



2022. dec. 23. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Ezek az élet nagy problémái.
2022. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz ez. Mindenki jól jár. Neked is öröm ha leszopod a pasikat,és a pasik is örülnek ennek. Mi gond lenne ezzel?
2022. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Ezek utan ne mondd hogy szopás az élet
2022. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2 a pasiknak nem gáz, igazából a nők között szoktak az ilyen dolgok vitákhoz meg pletykákhoz vezetni. Már én se hiszek nagyon a lány lány barátságokban.

#3 xdd

2022. dec. 23. 20:52
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Mikor megyünk bulizni?
2022. dec. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%

Ez most komoly?!

A barátnőid is gázak, meg te is.


Nem tudom, hogy a 30 évemmel öregnek számítok-e. Tini koromban sem, a huszas éveimben sem és most sem csinálok ilyesmit. Csóknál több nincs egy sima buliban. A már fogdos és intim helyen kalandozna a keze leállítom.

Azért írtam hogy sima buliban, mert a párommal swingerek vagyunk. Tehát nem vagyok prűd. Ezt biztosan állíthatom.


Te akarsz lenni az a csaj akiről az a hír járja hogy "Szedjétek fel, megéri. Ha elviszed szobára leszop." A barátnőidről sem keringhetnek szebb pletykák, hiába.állítják hogy őket csak ujjazzák és kinyalják. A psik szeretnek nagyot mondani.

2022. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Szopnak azok is, csak nem mondják el, mert az ciki. De hidd el, szopnak azok mindig.
2022. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
szerintem nem gáz amit csinálsz. ha te boldog vagy tőle és a srácok is akkor nincs több kérdés. :)
2022. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
80%

Hatos, prűd nem vagy, csak álszent :D A kérdező gáz, de ha a te párodat dugják illetve dug mást az rendben van szerinted🤣🤣🤣


Kérdező: abszolút nem gáz, amíg ezzel nem bántasz senkit, ha ez okoz örömöt tégy így

2022. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
16%

Vitatkozhatnánk arról, mi is az hogy álszent...

Ott kell csinálni a dolgokat ahová valóak. Amit a kérdező írt az nem egy sima buliba való.

És az, hogy engem zavar vagy sem egy swinger clubbos estében az nem ide tartozik.

2022. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!