Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez általános, vagy csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez általános, vagy csak én vagyok buborékban? Gáz, amit csinálok?

Figyelt kérdés

Gyakran járok bulizni, ahol általában pasizunk is a barátnőimmel. Ők mindig, igazából bárkivel, én meg amikor olyannal találkozok. És ahogy elmeséljük egymásnak másnap, mik történtek, mindig az van, hogy őket megujjazták és kinyalták, és ennyi. Csak akkor verik ki a partnerüknek, ha elmélyül a "bulis kapcsolatuk", tehát hogy csak bulikban találkoznak, de ott mindig.

Az én első ilyen élményem az volt, hogy egy srác becsábított az egyik szobába, csókolóztunk, aztán leszoptam. Próbálta volna viszonozni, de nekem elég volt, hogy ő elélvezett.

Nyilván más dolgok fontosak nekünk a szexben a barátnőimmel. De eddig bármilyen lány mesélte az első tapasztalatait, az mindig az ő örömükről szólt, nem a srácéról. Ez minden lánnyal így van? Sokszor gondolkozom azon, vajon ettől kevesebb vagyok-e, illetve hogy helyes-e ennyire nyíltan r.bancosan viselkedni. Csak annyira vágytam már erre, és azóta mégegyszer megtettem valaki mással. És ez akkor sose zavar, mikor ott vagyok, pedig még sose ittam, hanem csak most. Ez szerintetek nagyon gáz? Így olyan, mintha jobban kiadnám magam, vagy nem is tudom, nehéz megfogalmazni, mit érzek, ha erre gondolok. A barátnőim sose érzelmesen állnak ehhez, könnyen túl tudnak lépni a dolgokon, míg én nem, és mikor leszoptam azokat a srácokat, teljesnek éreztem magam. És ha legközelebb elmegyek, és esetleg újra megtörténne, akkor is inkább megint erre vágynék.



2022. dec. 23. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Egy valami gáz csak babám: ha bárkinek is elmondod. Nem jó ha pletyiznek az emberről. Egyébként meg egészségedre, élj ahogy te szeretnél, nem tartozol elszámolással senkinek, csak arra figyelj hogy ha dugás is lesz a storyban akkor alkalmiban MINDIG használj gumit. Egs. :)
2022. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igyekszem mindig korrekt lenni, szóval nem ígérgetek semmit, hanem csak azt, amit be is tartok, úgyhogy nem hiszem, hogy bárkinek ártanék ezzel. Hosszú kapcsolatom még sose volt, ezt többen kérdeztétek privátban, illetve igen, szűz vagyok. Szóval tapasztaltnak nem nagyon mondanám magam, még várok ezzel kicsit, amíg nem jön valaki, aki érdemes rá.

#6 nincs semmi baj azzal, ha valaki prűd, és én nem is szívesen használom ezt a szót. Van aki nem igényli ennyire a szexet, nem beszél róla ennyit, nem akar ennyire korán beleugrani a dolgok közepébe, és őszintén szólva sokkal hasznosabban is töltik az idejüket, mint én.

A swinger viszont egy másik szint. Biztosan csak túl fiatal vagyok ahhoz, hogy ne ítéljem el ennyire, mikor orrba szájba dugják egymást az emberek párkapcsolaton, házasságon belül, ami nekem egy szent dolog, és nem lennék képes ezzel veszélyeztetni. Én se akárkivel megyek szobára, érted. Ezeket a fiúkat mind ismerem, egy iskolába, egy közösségbe tartozunk, sokminden összeköt minket. És azt se igazán értem, mi a különbség buli és buli között, vagy ezen miért kell ennyire fennakadni, nekem a történet egészen más aspektusaival vannak problémáim. De nyilván fogadom, ha így gondolod, mert nem akarok veszekedni.

2022. dec. 23. 22:52
 13/18 A kérdező kommentje:
*elfogadom
2022. dec. 23. 22:54
 14/18 anonim ***** válasza:
86%
Te komolyan azt gondolod, hogy ezek a fiúk nem mondták még el senkinek, hogy leszoptad őket?
2022. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15%
De miért nem b@sztok? Már ugyan mindegy lenne.
2022. dec. 24. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Oldfire ***** válasza:
74%
Szerintem egyáltalán nem gáz.Kicsit szolgalelküség, de még nem vészes. Ez kihat az élet minden területére. Jobban szeretsz adni, mint kapni. Vannak helyzetek amikor egyoldalú a kényeztetés. Idő hiányában, vagy bármi miatt. Ne szégyeld. Sok pasi, köztük én is örülne egy ilyen partnernek.
2022. dec. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként mondom, vegyes a kép. Voltak nekem is olyan kalandjaim, hogy ujjaztam a csajt, stb, és nem is ért a farkamhoz amíg oda nem húztam a kezét. Sok esetben meg ők kezdeményeztek, kielégítettek, és nem is kértek viszonzást. Egyébként jó dolog az, hogy szeretsz a férfiaknak adni.
2022. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Te is ugyanúgy krva vagy.
2023. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!