Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már sógorral vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már sógorral vagy sógornővel, ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés
Megbántad mert lett következménye, vagy nem derült ki és megtennéd újra? Volt lelkiismeret furdalásod, vagy annyira jó volt, hogy ez eszedbe sem jutott? Végül is ez a megcsalás elég durva formájának számít?

febr. 16. 09:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Volt egy barátnőm akinek a nővérét megdugtam kb 3 hónapig tartott. Nagyon élveztem a kettejük közötti kontrasztot külsőleg
febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem, pedig anno nagyon bejött a sógornőm.
febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem, a sógornőmre csak kivertem, viszont anno az unokanővéremmel szexeltem.
febr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
sógornőmmel szexeltem 4 szer jó volt
febr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%

Sógorral. (Biszex pasik vagyunk)


Jó volt nagyon! Titokban maradt.

febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Sógorommal egyszer kivertük együtt.
febr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ez eleg durva megcsalas, de megrosszabb, hogy a parodat a sajat testvere arulja/szurja hatba.
febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
7) *Vagy maguk az itteniek árulják el a saját testvéreiket
febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Az ilyenek nem testvérek... Minek ellenség, ha ilyen rokona van az embernek.
febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
61%

Eddig 2 olyan bnőm is volt akinek a tesójával sikerűlt összeszűrnöm..

Egyiknek a 2 évvel fiatalabb húgával dugtunk heti 1-2 alkalommal vagy 2 hónapig, aztán szakitás és a hugicából lett egy egy éves kapcsolat.

A másiknak szintén a húgával aki 3 évvel volt fiatalabb. Egyszer valami sörfesztiválról mentünk haza mindhárman nagyon elázva és piásan mind a kettőből kijön a szexéhség, szóval homályosan emlékszem de volt egy hármas.

Volt egy anyós is aki nagyon adta a jeleket, bugyiban hajolgatott előttem este mikor ott voltunk, félreérthető beszólások stb, de őt nem mertem meglépni mert ha rosszul sül el a dolog akkor szakitás lesz a lányával. Később rájöttem, hogy félkómásra kellett volna kefélni anyucit mert a lánya már akkor megcsalt..

febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!