Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjem azt mondta lelkiismeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem azt mondta lelkiismeretfurdalása van, ha egy másik nőre néz. Ez nem hülyeség?

Figyelt kérdés

Igazából nem értettem én sem igazán. Hogy lehet emiatt lelkiismeretfurdalása valakinek? Felhozta utána az “Így jártam anyátokkal” c. sorozatból Marshall és Lily példáját, ami arról szólt, hogy Marshall csak úgy tudja elképzelni magát csajokkal, ha a feleségét, Lilyt-t elképzeli, ahogy haldokol és halála előtt engedélyt ad rá neki, hogy szexeljen velük.

Hogy lehet valakinek attól lekifurdása, hogy más nőre néz?



márc. 17. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Addig nincs baj míg pl nem veri ki rájuk a wc-ben
márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vallásos családban nevelkedett?

Ahol hosszú volt a lista arról, hogy mik a bűnök.

márc. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Ki tudja, mit képzel el magában, amitől bűntudata van...

Meg lehet félrelépne valójában és ezért van bűntudata.

márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Jaja nekem is ez jutott eszembe hogy ki tudja mik jutnak eszébe 😅
márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hogy nem fogsz örülni, de ilyen akkor szokott előfordulni, amikor megcsalás történt de csak egyszer, ami olyan lelkiismeretfurdalást okozott hogy már egy ilyen apró félrepillantás előhozza belőle, de ne így legyen, ez is egy alternatíva, nem más.
márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De, ez hülyeség.
márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy ott van vannak képzelgések is, nemcsak ránézek a nőre mert jól néz ki, és ettől bűntudatom van…
márc. 17. 21:41
 8/11 A kérdező kommentje:
De el nem tudom képzelni hogy mi okozhat nála bűntudatod…
márc. 17. 21:42
 9/11 anonim ***** válasza:
Másik lehetőség hogy kettőtök közül a pasid szub beállítottságú veled szemben, és így akar egfelelni neked kényszeresen.
márc. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség.

Nem ismerlek, de vannak olyan nők, akik nagyon féltékenyek. Azt figyelik folyamatosan, hogy a "pasikuk" milyen kísértésnek van kitéve, és mire nyitott.

Olyasmit is észrevesznek, ami nincs is.

Ez valószínű saját pozíciójukban érzett bizonytalanságból ered. Röviden önbizalomhiányból.

Na és a férfiak ismerik ezt a jelenséget és van, hogy ennek próbálják elejét venni.

márc. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!