Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves srác és 26 éves nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác és 26 éves nő között maximum a szex működhet?

Figyelt kérdés
Valami hasonló felállással van bárkinek tapasztalata, esetleg lát ilyen kapcsolatot a környezetében?

aug. 6. 03:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Páromnak én voltam az első, és én vagyok az idősebb(én vagyok a nő). Azt mondta, hogy őt nem érdekli más nő. Az anyja is hozzáment a legelsőhöz, illetve az apja is, és 25 éve együtt vannak. Amúgy sem csajozós típus. Neki elhiszem. Pedig mielőtt őt megismertem minden bizalmamat elvesztettem a férfiak felé.

Működhet a kapcsolat is. A párom barátjáék is most házasodtak, a csaj 30 éves, a pasi meg 25, és a pasinak az első komoly kapcsolata a mostani felesége.

aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%

Szex működhet, de egy 18 éves srác és egy 26 éves nő nagyon máshol van az életben.


A nőnek pár év múlva 30 - akkor beszokott ütni egy midlife crisis, amikor rádöbbennek, hogy a B oldal pörög. Tapasztaltak se tudják mindig mit hoz ki egy nőből.


Saját lakásért, családalapításért... Stb fog teperni és az akkor 22 éves pasi vagy épphogy elkezdte rendberakni az életét, vagy még egyetemet tapossa. A nőnek egyre sürgetőbbek lesznek a nagy döntések, miközben a srác ráérne még vele. Anyagi-, szociális-, kommunikációs surlódásokhoz fog vezetni és egy 18 éves nincs még annyi tapasztalattal, emberismerettel, hogy megmondja, hogy ezt bevállalhatja-e egy hosszútávú kapcsolatban, mert elnavigálja, vagy annyira jó helyzetben lesz az életében, hogy megengedheti magának, hogy mindenben enged a nőnek.


Szerintem az akármennyire komoly, vagy komolytalan egyik- vagy másik fél ebben a felállásban beőrli a kapcsolatot.

aug. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem voltak kalandjaim ilyen idős srácokkal, 26-28 évesen, de kapcsolatot el nem tudnék képzelni velük.
aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem tervezek szülni, több okból sem, ezt az egy dolgot elfelejtettem leszögezni.
aug. 6. 11:19
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
Először kezdj szexelni vele aztán majd megismered jobban hogy milyen a személyisége.
aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Párkapcsolat nem, legalabbis nem hosszútavon.
aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Ha szerelmesek vagytok egymasba akkor lehet tobb is
aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Meglep, hogy ilyen normális hangvételű válaszok születnek, sokkal durvább fogadtatásra számítottam. Annyi mindenesetre biztos, hogy erről nem holnap döntenék amúgy sem, csak arra voltam/vagyok kíváncsi, hogy milyen érveitek vannak ellene vagy éppen mellette. Nem akarom elrontani az életét, nem akarom elvenni a fiatalkorát.
aug. 6. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!