Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mi az a maximum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az a maximum korkülönbség,ahol még hosszú távon működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mennyi az az idő,ami már sok,mert idővel egyre jobban kijönnek az életkorból adódó különbségek,nehézségek?
2021. márc. 27. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Korfuggo.


(Y/2)+6=X


Y az idosebb eletkora. Helyettesits be, X a legfiatalabb nyilvanosan vallalhato partner. Laza/szexkqpcsolatra gyakorlatilag mindegy, még 15-40 is boven mukodhet.

2021. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nyilván nem szexkapcsolatra gondoltam.


Ez ismerősöm azt mondta,hogy már 10 év is sok lehet.

Nem gondoltam volna.

2021. márc. 27. 16:23
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez teljesen tőletek függ.

Egyik barátommal pont ugyan azon a napon születtünk, de mégse működött, de az egyik ismerősöm meg együtt van a párjával már 5 éve, boldogok, pedig 17 év van közöttük.


Ha igaz a szerelem, a kor nem akadály

2021. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyén függő

Sok függ az érdeklődési körtől

Nincs év szám ami meghatárohó lenne.

2021. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-essel egyetértek.

Az érdeklődési körtől sok függ.

Én 25 évesen sosem értettem meg magam a korombeliekkel és a fiatalabbakkal, előbb megtalálom a közös témát a 40+ os pasikkal.

2021. márc. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Egyén és személyiségfüggő. Ismerek olyan párt ahol 23 év a korkülönbség és tökéletesen működik már vagy 20 éve a házasságuk (L19-F42 volt amikor "összejöttek").
2021. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem olyan 2-3 év. Legalábbis nálam. 20/F
2021. márc. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Béla211 ***** válasza:
92%
Ez egyén függő. Köztünk 16 év van és 11 éve vagyünk együtt. Mondjuk 60 év kor külömbséget nem tudnák elképzelni. 😊
2021. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Én 23 vagyok, voltam már szexkapcsolatban 40 év körüli pasikkal is, ők is ugyanúgy kívánatosak, vagy sokszor még kívánatosabbak, mint a saját korosztályom.

Párkapcsolatba viszont nem mennék bele velük, ha olyan nagy a korkülönbség. Szexre ugyan mindegy, de ha párkapcsolat, akkor azt mondanám, hogy max 10-el legyen idősebb, de ideálisabb ha korombeli. Mert az a gond, hogy idővel az idősebb fél már nem fog annyira "szexi" lenni a fiatalabb számára, ahogy öregszik, és ezellen nem tudunk mit tenni. Nem fog tetszeni már, és ott vége. Ha hosszútávra tervezek, jobban meg tudom érteni magam valakivel, akivel nincs lényeges korkülönbség köztünk, akivel együtt öregszünk, ezt tartom elsődlegesen szem előtt.

2021. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez amúgy homoszexualitás kategória. Olyan csajról én is tudok, akinek nála kb 20 évvel idősebb barátja volt a gimiben, és még mindig együtt vannak, tavaly májusban született gyereke tőle. Csak nem ez volt a kérdés, kérdező szerintem meleg férfiakhoz tette fel a kérdést.
2021. márc. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!