Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves srác és 26 éves nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves srác és 26 éves nő között maximum a szex működhet?

Figyelt kérdés
Valami hasonló felállással van bárkinek tapasztalata, esetleg lát ilyen kapcsolatot a környezetében?

aug. 6. 03:30
A kérdező szavazást indított:
Maximum szex
Akár kapcsolat is
33 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
A szex egyértelműen működhet, ezentúl a szerelemnek nincsenek határai, akármi megtörténhet. Nyilván nem egy gyakori dolog és lesznek olyanok akik ítélkezni fognak, de akik ilyennel foglalkoznak, azokat amúgy is miért érdekli másnak a szerelmi élete? A szerelem tényleg nem ismer határokat, és nincsenek benne szabályok, akármi megtörténhet.
aug. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak olyan betegnek érzem ezt a részemről, hogy egy "kisfiúra" ilyen szemmel tudok nézni. Nem tudom, helyes-e. Nincs semmi kapcsolódó fétisem, csak őt kezdtem el eléggé megkedvelni, a személyét.
aug. 6. 05:12
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Az hogy helyes-e vagy nem az emberek között megoszlik. Mármint a vélemény. Felejtsd el a társadalmi normát. Vannak nagyobb korkülönbséggel is párok, és nézd, elvannak együtt. Ha megtanulod elfogadni akkor végképp nem lesz mitől aggódni. Ha tényleg szereted, ha megváltoztat, ha különlegesnek érzed, akkor a korkülönbség jelentéktelenné válik.


Legalábbis szerintem. Tartsd észben hogy ez is egy személyes vélemény, és szerintem teljesen elfogadható lenne egy ilyen kapcsolat.

aug. 6. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
21 voltam, a párom 29, hat évet éltünk együtt, csodálatos volt.
aug. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Oldfire ***** válasza:
22%
Fél évig voltam együtt, nálam 11 évvel idősebb nővel. Egy éjszakásnak indult. Azért váltunk szét mert elkezdte fikázni a gyermekeket. Neki nem kell. Pisisek, kakisok. Ürítésnek jó volt.....
aug. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Hát én ben tudnék olyan 26 éves nőre komolyan nézni, aki egy 18 eves gyerekkel jött össze. Nem sok a 8 év alapból, mondjuk te lennél 35 ő 27 az teljesen más lenne.
aug. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
8 év különbség alapvetően nem sok, de a 18 éves srácok még magyon gyerekek, a csajok pedig megkomolyodnak 25 év felett, teljesen más életcél, érdeklődés, stb. Szexben se biztos, hogy egy 26 éves tapasztalt csaj azt kapja egy 18 évestől, ami kell neki
aug. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Csak ha a 26 eves is szuz meg a 18 eves is szuz
aug. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Javaslom a Felolvasó c. filmet. De szerintem màr làttad. Abban hívja anyus fiúcskànak a főszereplőt.
aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

Működhet, de csak egy ideig.

A fiatalban ott lesz a kíváncsiság, világ felfedezése.

Ha megszeretd és ilyen fiatalon becserkézed nagyot fogsz koppanni.

aug. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!