Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg egy férfinak nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg egy férfinak nagyobb élvezett egy női nemi szerv mint egy nőnek egy férfi nemiszerv?

Figyelt kérdés
aug. 5. 09:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem tudományos igényességgel vizsgálva is az jön ki, hogy férfiak meglepően sokszor tapasztalják azt, hogy számukra eléggé kompromisszumos nőnek (akivel pl. ittasan jönnek össze) van meglepően jó pinája, meg minden másban is olyan, hogy igazán jól dugható.


Nőknél bőven jellemzőbb az, hogy nehezebb nekik szexuálisan kielégülni nekik testileg, érzelmileg eléggé tetsző férfival is, persze aki isten számukra, annak már az érintése is óriási élmény

aug. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
9. Nagyon sajnállak ha igy gondolod. Számomra semmi nem pótolja a péniszt, arra vágyom és azt élvezem a legjobban.
aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

#11 mert nem ismerik saját magukat. Ezért fogalmuk sincs, nekik mi a jó és az élvezetes. Nem is merik önfeledten átadni magukat az élvezetnek.

10 évig én is úgy éltem szexuális êletet, hogy csak csináltam és ennyi. Amióta elkezdtem magammal foglalkozni és felfrdezni a testem egy olyan pasival akivel igazán őszinte a kapcsolatunk, azóta egészen mást értelmet nyert a szex. Amiket eddig szégyelltem, azt mára elfogadtam, nincsen takargatni valóm. Le kell küzdeni a gátlásokat, mert amíg azok ott vannak, addig az ember nem tudja magát igazán átadni.

aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%
Kortól és nemtől független, egyénspecifikus dolog.
aug. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
87%
Barátnőm viccesen azt mondta hogy fa*z nélkül is jó vagyok, de azért jó hogy van.
aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%
#15 bezzeg ha te mondtad volna neki, hogy punci nélkül is jó, vérig lenne sértődve.
aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
Ha azt veszed egy f@szra nagyon sok helyettesítő létezik, plsuz stimuláló is, amit egy f@sz nem tud, milliónyi műf**asz van ami már szinte egyenéő az eredetivel, csak kézzel használják...
aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem elég kevés ember van a világon aki mindkettőt meg tudja élni és össze tudja hasonlítani, hogy farokkal, vagy p.ncival jobb az élet 😂
aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!