Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől mondjuk hogy egy női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől mondjuk hogy egy női nemiszerv szép? A forma szörzet esetleg vékonyabb ducib

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 06:27
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Pl nincs kipirosodva, nem az a nagyon szétfordulós.

Szép punci amikor szét nyitod rózsaszínes. Én speciel nagyon szeretem ha egy puncinak a szemérem ajkai sötétek. De a salátás puncit is szeretem.

2022. jan. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Képek jöhetnek
2022. jan. 21. 06:38
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más punci tetszik ha a tiéd nem olyan amit leír a többség az nem azt jelenti, hogy valakinek nem a tiéd a legszebb (ha nőként írtad a kérdést) viszont ha átfogalmazom arra, hogy kinek milyen punci tetszik a legjobban akkor a válaszom az, hogy: a kisajkak kicsit kilógnak a nagyajkak alól és nagyobb a csikló és kilátszik a csiklómakk. Persze nem ez alapján választok párt mert az akin van többet számít, viszont ha ilyen puncija van az egy +pont
2022. jan. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

[link]

[link]

3-as vagyok

2022. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nálam az a punci szép, amikor azt a nőt szépnek látom. Értem?
2022. jan. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%

[link]

Nekem pl ez tetszik nagyon, kicsit eltér az ízlésem. Nagy, salátás punci, nagy kisajkakkal és nagy csiklóval. És előny, ha szőrös is. Sokan a szűk pinát szeretik, én azt sem bánom, ha tágabb, mert tovább bírom úgy. 25f

2022. jan. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

4# esnél az első kép...na az a számomra tökéletes.

6# oké, respect, de számomra ez majdnem farok, nagyon csúnya, nekem!

2022. jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nálam szinte alapfeltétel a szőr ahhoz, hogy szépnek lássam.
2022. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A baban.nika 18 - től - 30 - ig

Az igazi

Igen nagyon felizgat

30 ffi

2022. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#7 azert jó tudni H farkam van akkor
2023. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!