Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj, ha cicimániás vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha cicimániás vagyok?

Figyelt kérdés

Másnak lábfétise vagy használtbugyi fétise van, nekem a szép cicik a gyengéim, szinte megőrülök, ha melleket látok.

28F



júl. 31. 21:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság hogy nem xD Mert az egy olyan testrész ami sokakat vonz és van szexuális jelentősége
aug. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
5-ös ha így nézzük a nejlonharisnya is csak műanyag sz@r többeknek, van akinek meg legszexibb ruhadarab :D Engem is nagyon tud izgatni csajokon, ezért is ezt így nem lehet kijelenteni egyértelműen
aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj?

Pasimnak még külön videókat, képeket, gif-eket is csinálok, hogy az enyémet élvezze ahol s ahogy csak tudja, mert tudom, hogy imádja.

aug. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 vagány nő!
aug. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
21%
Érdekes, hogy a férfiak mennyire imádjàk, pedig az nem más mint egy hatalmas nagy zsír plecsni. A hegye meg olyan, mint egy nagyobb pattanás.
aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 szerintünk jól néz ki! A feneket és a puncit is imádjuk, pedig azokra is lehetne kevésbé hízelgő metaforákat találni. Na és? A nők meg a farkat imádják, pedig milyen randa.
aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#15

Milyen szép leírás, de amúgy csak nézőpont kérdése! :D

Mellesleg az összkép ugyanúgy fontos, nyilván önmagában egy mell még annyira nem nagy durranás.

aug. 2. 09:52
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes dolog!
aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

17.

Szerintem meg igenis nagy durranás, mert szükséges ahhoz, hogy a férfi teljesen felizguljon.

Vannak férfiak, akik kis mellű nővel szóba se állnak.

Ez teljesen egyedi kérdés.

Ki mire bukik. Én pl imádom ha lógnak nagyon. Van aki meg azt szereti ha hegykén állnak.

aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!