Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi azt mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi azt mondja magáról, hogy "cicimániás" akkor az feltétlen csak a nagyokra értheti? Férfiak, ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés

Kb 40 éves férfiról van szó akinek soha nem volt még felesége, egész életében csak kalandjai voltak. Tehát elég tapasztalt..


Azt mondja nagyon cicimániás, él-hal a női mellekért, mindig az az első neki amit megnéz egy nőn.

Szerintetek egy ilyen férfi ha kijelenti ezt, az egyenesen arányos azzal hogy a NAGY női melleket szereti? Vagy attól mert cicimániás, a kisebbek is bejöhetnek neki?


Nem tudok valamiért férfi aggyal gondolkodni, nagyon érdekelne ti hogy gondoljátok.

Főleg szintén cicimániás férfiak véleménye érdekelne, hogy hogyan álltok a kisebbekhez 😃


2022. febr. 3. 23:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Alapvetően én is cicimániás vagyok, de nekem nem a méret számít . Másik dolog, hogy én nem vagyok kamus incel,aki az anyjával él. Oké h nem volt felesége, de azért egy barátnője sem volt soha?! Valami nagy gáz lehet vele.


Szerintem szűz még,talán a pisilője is pici (vagy legalábbis a hasától nem látja). Az aggszüzek a nagy felpumpált műmellre mennek rá.

Ha adhatok egy tanácsot: menekül! Ez egy kamugép leHET

2022. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy a meret amugy, bejon a kicsi is, de a nagyot is kiprobalnam ha valakinek az van, mert nagyon kivancsi vagyok milyen lehet. Viszont altalaban ennek ellenere osszkepileg akik tetszeni szoktak azok mind kismelluek
2022. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ja nem, köszi a tanácsot de tényleg ő ilyen :) a városban hatalmas ismeretsége van, pizzériája, fodrászata, kigyúrt is, törődik a külsejével, szóval... :) nincs vele baj. Nem a szüleivel él 😅
2022. febr. 3. 23:27
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a forma es a meret egyutt szamit.
2022. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfog a nő személyisége, én nem teszek különbséget kis és nagy mell között. Tudnám szeretni őket is, legyenek bármekkorák.:)
2022. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A "cicimániás" pasik többsége jobban szereti a nagyobb melleket, de ha formás és egy jó csajhoz tartozik akkor fog neki tetszeni az átlagos méret is.
2022. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok cici maniac, de nekem a kisebbek tetszenek. Max közepesek. popsi legyen makulátlan, meg lábak formásak, szép lábfejekkel. 🙂 34F
2022. febr. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy már nem azért, de ha a szüleivel is élne egy keczi nagy házban, kinek mi köze lenne hozzá? Gyökerek.
2022. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Gymnospermatophyta ***** válasza:
Én leginkább a nagyobbakat szeretem. S szerintem is, hogyha valaki "mániás", az általában a nagyobbakra gondol. De nem tartom kizártnak, hogy mérettől függetlenül szeresse őket, mert tuti van olyan is. :)
2022. febr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én bolondulok a cicikert, de én csakis kizárólag a hatalmas, óriási kannakert vagyok oda.
2022. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!