Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lànyok, gondoltatok már arra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lànyok, gondoltatok már arra hogy jó lenne ha lenne egy sugardaddytek? (Nem feltétlen idősebb férfi személyében, lényeg hogy támogató legyen)

Figyelt kérdés

2021. dec. 30. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát, ha így vesszük a férjem az 😂
2021. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Hát ha a párom nem 100 éves, hanem 43 és eltart, az sugar daddynek számít?


25/N

2021. dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Persze. Jó társaság, izgalmas programok, utazások, jó szex és mindezért még én kapok pénzt?:D nagyon tudnám élvezni. Az egyetlen bibi, hogy itthon a 'sugárdedik' buta, gerinctelen, sokszor házas nyomorékok, akik semmibe vesznek. Jobb estben legalább pénzük van, rosszabb esetben azt is csak kamuzzák. Nálunk ez is tipikus balkáni edition.

Ha lenne normális férfi, akkor örülnék. Minden egyéb esetben nem érdekel a dolog.

2021. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Én nem gondoltam erre, megélek egyedül is, tőle is azt várom el, hogy tartsa el magát.
2021. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Én elég erősen feminista vagyok szóval engem ne tartson el egy férfi sem. Az ilyenfajta kényelmességet mindig is szánalmasnak tartottam, szerintem egy nő akkor vonzó és erős ha ugyanúgy megdolgozik mindenéért mint egy férfi. Pont ez adja a hatalommániáját sok férfinak, mert néhány nő tényleg megvehető.

Én az otthonülő elhízott elhanyagolt eltartott anyukákat akik mindenükről lemondanak a családért és a gyerekeiért is szánalmasnak tartom, egy nő maradjon nő minden körülmények között.

Hu most ezért le fogják szedni a fejem 😅


25N

2021. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én igen, de csak olyannal, aki szimpatikus külsőre!
2021. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 van ilyen fordítva is, ebbe még nem gondoltál bele?
2022. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5 Férfiként is lemondanék,lemondok mindenről a családomért,ha úgy adodik! Van fontossági sorrend az ember életében! De ha te nem akarsz gyereket,az meg a te dolgod!De azért nem kell mást leszólni,mert másképp gondolkodik!
2022. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5 vagyok.

Nem szóltam le konkrétan senkit aki másképp gondolkodik, csak ez a véleményem. De ebbe nem akarok belemenni, mert hosszú lenne, de ez nem csak egy buta elszólás konkrét pszichológiai dolgokkal tudom alátámasztani a véleményemet.


#7 hogy érted hogy fordítva?

2022. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!