Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon cicimániás vagyok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon cicimániás vagyok. Pesten tudtok ajánlani olyan Rosszlányt aki szereti ha a melleit kényeztetik?

Figyelt kérdés
Tudom, ez buta kérdés, de eddig nem volt még olyan partnerem aki igényelte volna azt ha a melleivel hosszasan foglalkoznak.

2023. dec. 15. 00:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Inkább került el messzire azokat a lányokat. A nevükben is benne van, "rossz". Inkább próbálj mégis találni ilyen párt.
2023. dec. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

En meg pont azt kezdem nem erteni, hogy mindig is szerettem volna, es senki nemigen foglalkozott veluk. Soha nem mertem megkerdezni, mert paranoid modon azt hittem, velem van a gond. Tul nagyok es lognak, viszont nem csunyan.

Csak talalsz ra not, de az biztos, hogy azert tul hosszasan fajdalmas is lehet.

2023. dec. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Fura. Eddig az összes partnerem imádott a melleimmel játszani, de ha nem tették volna is kértem volna őket... Nekem az a gyenge pontom, főleg hogy elég nagyok
2023. dec. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Szingli pasiként én is imádok,s imádtam mindig is a nagyobb,de kizárólag természetes mellekkel,cicikkel "játszani",kényeztetni,persze csakis amíg az adott nőnek,Hölgynek kellemes,s élvezetes a dolog...

Èrettebb,teltebb nők a gyengéim,az sem baj,ha lógósabbak azok a cicik,sőt!!!


Csak sajna jelenleg nem találok erre sem nőt!

Pedig nagyon vágynék rá!


Egy szingli hetero pasi,aki szereti,sőt imádja a teltebb,èrettebb női testet kényeztetni,akár önzetlenül is,s maximális gyönyört adni az adott nőnek!

2023. dec. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet dumálni előre hogy erre vágysz. De hidd el, rengeteg nő is imádja ezt, barátnőm cickói pl egyáltalán nem érzékenyek, de annyira beindítja, hogy látja, ahogy megőrülök a melleiért, hogy minden nap ezzel húz, simogatja magának, megmutatja nekem random, stb. És exeimnél is ment ez.
2023. dec. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

5-ös,picit irigyellek,hogy ilyen nő a barátnőd!

Biztosan szèp,s eredeti mellei vannak...


Nekem sajna pont ilyen nőhöz sosem volt szerencsém,aki így,s ennyire kezdeményez mindig!


Bár nyílván vágynék rá!


4-es voltam,s vagyok!

2023. dec. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Meg kell fizetni a prostit és akkor imádni fogja, ha a melleivel játszol.
2023. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%
Jó pénzért mindegyik prosti szereti.
2023. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha fizetsz, bármelyik szeretni fogja.
2023. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

“Biztosan szèp,s eredeti mellei vannak...”

Igen, isteni cickói vannak. Enyhén lógós, kb D kosarasok, imádom! Nálam is alap, hogy természetes legyen, a szilikon konkrétan kiábrándító, volt szerencsém fogni azt is.

2023. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!