Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csávónak miért sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csávónak miért sokkal izgatóbb hogy egy csaj lepippantsa, mint egy csajnak hogy egy csávó kinyalja?

Figyelt kérdés
Pl. diszkó wc-ben meg bokorban meg ilyen helyeken nem nyalás szokott lenni orálnál általában. Egy csajnak gondolom hogy nyalnálak sokkal kevésbé vonzó mint csávónak ha csaj mondja hogy leszopnálak.

júl. 31. 21:32
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tényleg egy anatómikus szexológus. Az ujj nem túl vékony ahhoz hogy a legtöbb nő orgazmust kapjon attól hogy benyomogatod? Olyat már hallottam hogy a tánctéren ujjaznak csajt, de 30 percig? Az asztal alá mindenki belát meg akadályt is képez, azt értem a legkevésbé. :D
aug. 1. 12:18
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát te sem vagy valami jártas a nőkben akkor, szó szerint.:D
aug. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
73%

Mert a csajok bármikor kinyalathatják magukat normális körülmények között.

Nincsenek rászorulva ilyen wc meg hasonló szinvonalra és pasira

Csak a pasiknak mindegy ki mikor és hol szopja le Csak legyen valami....

És a szopást tényleg könnyebb kivitelezni

aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
17%

33. Egyikkel sem értek egyet, egy bődületes hülyeség amit írsz.


Szerintem egy nő sem bármikor nyalathatja magát. Mi is a párommal hétvégén találkozunk, én csak úgy szoktam orált kérni ha tiszta és illatos. Szóval nem bármikor. ☺️

aug. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
84%

#34 te írsz bődületes hülyeségeket.


Egy ha az hogy a "párodnál" a tiszta és illatos állapot extrának vagy különlegesnek számít az a te bajod.

Kettő ha a "pároddal" hetente egyszer találkoztok az is a ti saját egyéni szociális problémátok.

aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
79%

#34 igaza van a 35-nek, a te egyedi helyzetedbõl ne vonjál már általános következtetéseket. És ne kelljen körmondatokban egyértelmûvé tenni, hogy az adott kijelentés milyen kontextusban értelmezendõ. De tessék a kedvedért:

*Mert a csajok bármikor kinyalathatják magukat normális körülmények között,* amikor csak akarják, és ennek tudatában úgy is készülnek. Vagyis elõtte lezuhanyoznak, tiszta ruhát vesznek fel stb. Jellemzõen egy diszkóban 8-10 pasi minimum bepróbálkozik náluk, ebbõl a kulturált, normális, ápolt, jóképû pasik egyikével hazakísértetik magukat.... Mert bármikor megtehetik.

Egy pasinak ugyanabban a diszkóban fõnyeremémy, ha bepróbálkozik 8-10 csajnál, és miután mindenki lepattintotta, az egyik végre hajlandó félrevonulni vele a WC-be.


Tegyük fel hogy a nemüknek megfelelõen mind a ketten ugyanolyan egészségesek, fiatalok, ápoltak, szépek, és kultúráltak, mielõtt belekötnél. Ja, és ugyanolyan gazdagok is. :D

aug. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak a proliknak izgató
aug. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Nem értem. Vízes zsepivel nem tudja a wc kabinban egy csaj fél perc alatt megtisztítani magát? Csak rákeresni hogy lick *** toilet és rengeteg wc-s nyalás látható ahol senki nem csinál jógamutatványt: akkor mi ez a nehéz kiviteleznis mutatványos szöveg itt? Ha egy csajnak az nem egó hogy kinyalja egy csávó majd lelép, mert tartozni akar hozzá meg hogy megvédje, akkor ez hol érvényesül egy pipánál, meg akkor miért nem nyalni hívják fel?
aug. 2. 11:33
 39/51 anonim ***** válasza:
65%

Ha csaj vagy , kinyallak.

Ha srác vagy , akkor irány a disco és érdeklődj nálunk.

aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
72%

Fogd már fel te idióta, hogy nem mindenki proli. Nem minden pasinak az a menő, ha lesz.pjak egy wcben, a normális nőknek meg főleg nem.


Attól, hogy te valami proli lakótelepi 4 általánost végzett családból származol, még rengeteg fiatal srác és lány normális és ha szórakozni is jár, nem azért teszi, hogy a wc-ben kielégítse egy random idegen és dicsekedhessen vele a barátainak.

aug. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!