Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csávónak miért sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csávónak miért sokkal izgatóbb hogy egy csaj lepippantsa, mint egy csajnak hogy egy csávó kinyalja?

Figyelt kérdés
Pl. diszkó wc-ben meg bokorban meg ilyen helyeken nem nyalás szokott lenni orálnál általában. Egy csajnak gondolom hogy nyalnálak sokkal kevésbé vonzó mint csávónak ha csaj mondja hogy leszopnálak.

júl. 31. 21:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
87%
Egy diszkó wcben meg bokorban hogy az istenben nyalja ki a nőt 😂 Ahhoz elég ballerinanak kell lenni.
júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
93%
Diszkó wc-ben a nyalás kivitelezése sokkal bonyolultabb mint leszopni egy pasit.
júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
61%
Állva nyalás pedig jó. Short, bugyi félre, a férfi letérdel.
júl. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
92%
Ritka az a pasi aki ilyen helyeken nyal
júl. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
67%

Mert a férfiak nem fognak csak úgy adni. Ők nem ilyenek, ők csak kapni szeretnek. A nőkbe meg ott a szolgalelkűség. Nekem nincs bajom a szopással, sőt, szeretem, de azért akárkit nem fogok.


A férfi így csak élvezkedik, nem kell semmit csinálnia, ennyi. Meg egy kicsit meg is alázza a nőt, hogx az kielégítetlen maradt. És ő az istencsászár, hogy valami ribi letérdelt elé, aztán sétáltak tovább.


A férfiak ilyenek.

júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Mittudomén letérdel, leguggol a csávó, vagy fűben hanyattfekszik a csaj, gondolom nem atomfizika. De olyat se hallottam még hogy csaj valaha mondja hogy egy nyalásra vágyik.
júl. 31. 22:19
 7/51 anonim ***** válasza:
93%
Előző, jó suttyókkal lehettél eddig. Nem mindenki ilyen paraszt, van aki elkényezteti a párját minden téren, én szerencsére csak ilyeneket fogtam ki mindig.
júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
76%
#6 Leápoltál valakit és ő nem nyalt ki ?
júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Olyan miért nincs például sosem hogyha nincs szépfiú a diszkóban, hogy a közepesekhez mennek a csajok oda, vagy valami barátzónás csávóhoz, hogy nincs-e kedvük nyalni viszonzás nélkül.
júl. 31. 22:27
 10/51 A kérdező kommentje:
A csajok egójának miért nem esik jól hogy nyalt valaki aztán lepattintották.
júl. 31. 22:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!