Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy csávónak miért sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csávónak miért sokkal izgatóbb hogy egy csaj lepippantsa, mint egy csajnak hogy egy csávó kinyalja?

Figyelt kérdés
Pl. diszkó wc-ben meg bokorban meg ilyen helyeken nem nyalás szokott lenni orálnál általában. Egy csajnak gondolom hogy nyalnálak sokkal kevésbé vonzó mint csávónak ha csaj mondja hogy leszopnálak.

júl. 31. 21:32
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
13%

Az előző válaszok sok igazságot tartalmaztak, némi kiegészítés:

1. A szopatás gyakran "pillanatnyi prostitúció" kelléke, tehát a lányt meghívják valamire és cserébe letérdel. Fordítva ez sokkal valószínűtlenebb helyzet.

2. Bulikban, késő este a hüvely gyakran több előkészületet, tisztítást igényel egy gyors orálhoz, mint a hímvessző, ezért szintén nem feltétlenül akarnak belemenni egy ilyen aktusba.

aug. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
Én nem azt nem értem, hogy a férfiak miért nem nyalnak ilyen szituban random nőket, hanem azt, hogy a nők miért szopnak random férfiakat. Alázná magát ezzel a halál, inkább fizetem a saját italom.
aug. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
91%
Ki az, aki egy italert leszop egy idegent 😂😂😂 Engem úgy vittek eddig vacsorázni jó helyekre, hogy utána semmit se kaptak, max puszit, aztán mégis tepertek ezerrel. Jó alja csaj lehet, aki ilyenbe belemegy.
aug. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
80%
21, nem a nők hüvelyét nyalják, hanem a csiklójukat… az kicsit máshol van :)
aug. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
72%

Nyaltak már ki állva és volt orgazmusom, nem rogytam össze. Az meg, hogy a férfi 3 perc alatt elélvez… ne általánosítsunk. Főleg buliban, ha még iszik is. Én viszonylag gyorsan el tudok élvezni nyalástól (is). 20-30 perc? Lehet valakinek kell annyi idő, de azért ez elég túlzás.

Sok férfi írogat itt olyan dolgokat, hogy csak nézek. Egyáltalán nincsenek tisztában a női test anatómiájával.

aug. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
13%
Én is jobban szeretek szopni mintha engem nyalnak
aug. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
79%

#8 rohadtul nem erről van szó. Nem szopok le akárkit, nem vagyok olyan igénytelen, hogy buliban egy random embert "leápolok" egy italért cserébe.


Általánosságban beszéltem és a férfiak többsége ilyen önző. Ez tény. Kivételek persze akadnak, de az a ritkább.

aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
86%

20. Ha neked ennyi idő kell hogy egy nő elélvezzen, ott gondok vannak.



Irány a fagyizó!

aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
71%

Ujjazás. Szerintem az alkalmi szopással a nőknél az ujjazás inkább szembeállítható.

Azt sokkal könnyebb szinte bárhol megoldani. Az inkább szokott történni ilyen helyeken. Sok nőnek jól tud esni az is.

Hallottam ki sem kellett menni hanem ott a buliban asztal alatt megujjazta a pasi. Persze ha tiszta a keze nem piszkos a körme stb...

aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
29, ennyi erővel a csikló izgatása is mehet kézzel, csak benyúl a bugyiba, az a legegyszerűbben kivitelezhető ilyen helyzetben es ugyanolyan jó tud lenni (ha jól csinálja)
aug. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!