Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogyan reagálnátok és mit gondolnátok arról,ha egy nő azt mondaná nektek,hogy nem dugtátok meg rendesen?

Figyelt kérdés

júl. 31. 12:16
1 2 3 4
 21/32 Laylah ***** válasza:
75%
Ha nem tartotta volna fontosnak, maradva a gondolatmenetnél, akkor nem létezne. Elvégre ki vagy te, hogy azt mondd, hogy Isten felesleges dolgokat teremt, nem igaz? :)
júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

21-es ez egy régi vicc. De ha technikailag akarsz bele menni akkor az egész szex csak azért fontos, hogy a gyermeknemzés létrejöjjön. Az ejakuláció szükséges a megtermékenyítéshez, az pedig a férfi orgazmushoz van kötve. A nő pedig orgazmustól függetlenül megtermékenyül. A nemi vágy és a szexuális kapcsolat közben bekövetkező "kellemes érzés" arra van kitalálva hogy az egyed a sok teher ellenére amit majd a gyermek felnevelése okoz, rászánja magát az aktusra. Női orgazmus technikailag nem szükséges a gyermeknemzéshez. Jó lenne pedig. A nemi erőszakot megélt nők legalább azt megúsznák hogy teherbe essenek tőle.


A humor forrása ez. Nyilván ha a nőt meg akarod tartani akkor kell hogy orgazmusa is legyen.

júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Megvonnám a válam.
aug. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%

Én itt sok embert nem értek,mi az hogy pofánvágnád? Megdugatnád 5 kancigánnyal? Hány évesek vagytok? 10? Hova süllyedt a társadalom. Pasiként nekem fájt a kommenteket olvasni,de tényleg.



A kérdezőnek: Volt már rá példa,első szex volt az exemmel és nem akartam olyan durva lenni,majd mikor másodjára szexeltünk azt mondta kicsit mehet gyorsabban és erősebben is ne úgy mint multkor. Mert neki kevés az egy orgazmus,többet szeretne. De ebből se sértődés se vita nem lett. Nem vágtam pofán ahogy itt írják😆


25/F

aug. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
A valóságtól elrugaszkodott kérdés. Ilyen legfeljebb a "már 20 másodperce ismerjük egymást de most azonnal dugjuk" tipusu kapcsolatokban eshetne meg. Mert amugy az emberek hetek hónapok alatt megismerik kiismerik egymást, tehát ilyen nem fordulhat elő a gyakorlatban.
aug. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem alkalmanként dug más is😄😅, és amikor a férjemnek legutóbb a szex hevében azt mondtam dugj meg keményen.. hát látszott az arcán hogy nem tetszett neki..
aug. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Laylah ***** válasza:
100%

21., ismerem a viccet (bár láttam olyat, aki nem viccnek szánta), csak próbáltam az adott kereteken belül reagálni rá, mintha komoly érv lenne. Hülye humorom van, tudom. :D

Amúgy ha a megtermékenyülés női orgazmushoz lenne kötve, nos... nem hiszem, hogy 8 milliárdan lennénk.

aug. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő csak fekszik az ágyban és nem csinál semmit csak vár a csodára.


Nekem volt olyan nő akit jól meg tudtam dugni minden pózban és élvezte is és volt olyan nő is akit nem mert úgy tartotta magát, hogy az nekem nem volt kényelmes így nem is tudtam sokáig dugni.


Egy ilyen nőnek nehéz elmagyarázni, hogy mi a gond mert úgy sem tudja úgy tartani magát, hogy nekem jó legyen, ez tapasztalat.


Akivel meg jó annak alig mindok valamit és már egyből tudja, hogy mit és, hogy csináljon.

aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy így járt.

Ha nem mond semmit csak ennyit akkor inkább keressünk mindketten mást.

Honnan kéne tudnom, hogy pont most ő arra vágyik, hogy kemény legyek?

Meg aztán igen ha csak fekszik mint egy darab fa akkor magamra fogok inkább koncentrálni..

aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Sehogy. Megszoktam már. Kicsi a farkam, nem tudok mit csinálni.
aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!