Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ti hogyan reagálnátok és mit gondolnátok arról,ha egy nő azt mondaná nektek,hogy nem dugtátok meg rendesen?

Figyelt kérdés

júl. 31. 12:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%
Aki csak fekszik és tartja magát, neharagudj azzal én se tudok(akarok) sokat tenni. Mind1, én elmentem😀😀
júl. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 mantis religiosa ***** válasza:
82%
Ha hajlandó kommunikálni, és ad még egy esélyt, igyekeznék kiköszörülni a csorbát.
júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
33%

Barom kérdés, mert nem mindegy, hogy egy BDSM prosti mondja, vagy a 16 éves barilánykád. Az sem mindegy, hogy milyen a kommunikáció, engem az exem rendszeresen k__vaanyáz, de az vicces, mást pedig egy rossz nézésért is kivágnék az utcára.


Ha neki a kovácsműhelyes dugattyúzás kell, akkor nem illünk össze, nem lenne 2. alkalom.

júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 Laylah ***** válasza:
100%

Egyszer mondtam ki, történetesen az első exemnek, hogy annyira nem volt eget rengető vele a szex (jellemzően nem foglalkozott azzal, hogy orgazmust okozzon), a csávó annyira magára vette, hogy hónapokig ezen agyalt, a frusztrációja kihatott a potenciájára még akkor is, mikor már másik kapcsolatba kezdett.

De elég itt végignézni a válaszokon, ki poénból, ki komolyan, de a többség erőszakkal fenyegetőzik, szóval a válasz a kérdésre: nem jól.

júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
22%
Megdugatnám 5 kancigánnyal!
júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
52%

14

A "megdugni rendesen" az nem biztos, hogy orgazmus hiányt jelent, hanem lehet, hogy durvább szexre gondolt a csaj. Ezért írtam az első választ, hogy pontosítani kell

júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 Laylah ***** válasza:
52%
16., én a "rendesen"-t úgy értelmezem, hogy az adott nő számára kielégítően. Hogy neki az orgazmusok száma, minősége, a tempó, a bevitt erő, az érzelmi igényei kielégítése, mennyi ideig érzi utána még, stb. számít-e annak, az egyénfüggő. A kérdés szerintem arra vonatkozott, hogy hogyan fogadják a pasik, ha negatív kritikával illetik a teljesítményüket.
júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

17

Ezért kell kommunikálni. Hogy mindenkinek világos legyen, miről van szó, ne kelljen tippelni

júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
19%
Ha isten nem tartotta fontosnak a női orgazmust, ki vagyok én hogy azt mondjam hogy téved?
júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
36%

19

Ilyen hülye kifogást 😂😂😂

júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!