Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan akit a férje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akit a férje vagy párja nem tud rendesen megd*gni? Ha van, akkor miért vagy vele?

Figyelt kérdés
jún. 10. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Exem volt ilyen. Mert szerettem, aztán ragaszkodtam. Végül szakítottam más miatt is.


N

jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nejemmel sem túl jó a szex otthon (ő élvezi, én nem igazán), de minden más téren szuper társam és szeretem őt.

32F

jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Exemmel voltunk igy, együtt voltunk 4évet. Másfél év után lehettem mással is.:) Aztan sajnos vége lett, mert elutazott évekre a munkája miatt.
jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#2 De jó.Na ilyet sem hallottam még soha.Bár a te szempontodból nem jó.Megkérdezhetem mi annak az oka, hogy te mindezek ellenére nem igazán élvezed?
jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!